x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کارلتون کانادا در رشته طراحی صنعتی

طراحان صنعتی متخصصانی هستند که ویژگی ها ، ظاهر ، مواد و ارگونومی بسیاری از کالاهایی را که روزانه از آنها استفاده می کنیم ، مشخص می کنند - از توسترها و تلفن های همراه گرفته تا کالاها و ابزارهای ورزشی. طراحان صنعتی برای اطمینان از ارتباط بین یک محصول و کاربر نهایی آن نقش اساسی در تیم های توسعه محصول دارند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کارلتون
رتبه: ‎651 – 700
دانشگاه کارلتون (به انگلیسی: Carleton University) دانشگاهی جامع و بین‌المللی واقع در شهر اتاوا پایتخت کانادا است. دانشگاه کارلتون که در سال ۱۹۴۲ میلادی (۱۳۲۱ شمسی) و ابتدا در قالب کالجی کوچک تأسیس گردیده بود اکنون دارای ۶۵ رشته گوناگون نظیر روزنامه‌نگاری، معماری، امور بین‌الملل، مهندسی، و غیره می‌باشد. در حال حاضر ۲۳۰۰۰ دانشجو از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در این دانشگاه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، و دکترا مشغول به تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آتاوا
موضوع دوره: طراحی صنعتی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 39,282 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 9, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱