۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دالهاوسی کانادا در رشته علوم اعصاب پزشکی

یکی از دانشکده های تحقیق محور این دانشگاه که در سطح جهانی برای ارزش گذاری روی مباحث تحقیقاتی شناخته شده است. این دوره دوساله با ایجاد پیشینه مناسب علوم اعصاب با بهره گیری از علوم متنوع پزشکی و تحقیقات گسترده روی مباحث زیستی اعصاب، دانشجویان را با تخصصی ترین و به روز ترین پیشرفت ها در این علم آشنا می کند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه دالهاوسی
رتبه: ‎280
دانشگاه دولتی منطقه نواسکوشا، که سه پردیس دانشگاهی در هالیفکس و یک پردیس دیگر بایبل هیل دارد، در سال 1818 تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه کانادا محسوب می شود. در 12 دانشکده این دانشگاه بیش از 180 دوره تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تدریس می شود. این دانشگاه جزو انجمن U15 نیز می باشد که گروهی از دانشگاه های متمرکز بر تحقیق را شامل می شود.
رشته تحصیلی:
رشته علوم اعصاب
دانش علوم اعصاب یا نوروساینس دانش مطالعهٔ سامانه عصبی است. دانش علوم اعصاب زیرشاخه ای چندرشته ای از زیست شناسی است که با بهره گیری از فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی و مولکولی، مدلسازی ریاضی و روانشناسی به درک ویژگی های نورون ها و مدار های عصبی می پردازد. به‌طور سنتی علوم اعصاب یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و داروسازی شناخته می شد. به هر رو این دانش اکنون یک دانش میان رشته‌ای است و در واقع با دیگر رشته‌های دانش مانند شیمی، رایانه، مهندسی، زبان‌شناسی، ریاضی؛ پزشکی، روان‌شناسی، فیزیک و فلسفه همکاری دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هالیفکس
طول دوره: 2 سال
هزینه خدمات اضافی: 930 دلار
هزینه ورودی: 115 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,158 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2022
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 18
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات