۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دالهاوسی کانادا در رشته فیزیک پزشکی

ترکیبی از تحصیلات آکادمیک و تحقیق، توصیف مناسبی برای این دوره تحصیلی در دانشگاه دالهاوسی کانادا می باشد. در این دوره دو ساله، دانشجویان سال اول را به گذراندن کلاس های درسی می پردازند و سال دوم متمرکز بر روی تحقیقات خود خواهند بود. فارق التحصیلان این دوره می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه دالهاوسی
رتبه: ‎280
دانشگاه دولتی منطقه نواسکوشا، که سه پردیس دانشگاهی در هالیفکس و یک پردیس دیگر بایبل هیل دارد، در سال 1818 تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه کانادا محسوب می شود. در 12 دانشکده این دانشگاه بیش از 180 دوره تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تدریس می شود. این دانشگاه جزو انجمن U15 نیز می باشد که گروهی از دانشگاه های متمرکز بر تحقیق را شامل می شود.
رشته تحصیلی:
فیزیک پزشکی
فیزیک پزشکی را می توان به عنوان کاربرد مباحث فیزیک شامل مفاهیم، تئوری ها و رویه ها در رشته پزشکی یا سیستم های پزشکی دانست. معمولا در بیمارستان ها و دانشگاه ها دپارتمان فیزیک پزشکی وجود دارد که تمرکز آنها روی دو بخش اصلی پرتودرمانی و رادیولوژی است. شاخه پرتودرمانی فیزیک پزشکی، می تواند شامل مباحثی مانند دزیمتری، تضمین کیفیت لاین و براکی تراپی باشد. رادیولوژی فیزیک پزشکی، شامل تکنیک های تصویربرداری پزشکی مانند تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی، سونوگراف ، توموگرافی کامپیوتر ، توموگرافی انتشار پوزیترون و اشعه ایکس است. در مباحث بالینی نیز فیزیک پزشکی کاربرد های خاص خود را دارد و افراد فعال در این رشته تحت این عنوان در بیمارستان ها و کلینیک ها فعالیت می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هالیفکس
طول دوره: 2 سال
هزینه خدمات اضافی: 930 دلار
هزینه ورودی: 115 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,158 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 30, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات