۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه دالهاوسی کانادا در رشته علوم پزشکی

دوره ی پزشکی پایه ای و پیش زمینه ای مناسب برای تحصیلات شما در مقاطع عالی است و شما را برای ورود به بازارکارهای متنوعی آماده می کند. مراقبت های بهداشتی محور اصلی این دوره می باشد. شما دوره هایی در زمینه زیست پزشکی و جامعه شناسی بهداشت خواهید گذراند که به شما در درک مراقبت های بهداشتی در سطح وسیع تر، کمک خواهد کرد. به علاوه ، شما برای شرکت در آزمون MCAT آماده خواهید شد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه دالهاوسی
رتبه: ‎280
دانشگاه دولتی منطقه نواسکوشا، که سه پردیس دانشگاهی در هالیفکس و یک پردیس دیگر بایبل هیل دارد، در سال 1818 تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه کانادا محسوب می شود. در 12 دانشکده این دانشگاه بیش از 180 دوره تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تدریس می شود. این دانشگاه جزو انجمن U15 نیز می باشد که گروهی از دانشگاه های متمرکز بر تحقیق را شامل می شود.
رشته تحصیلی:
رشته علوم پزشکی
علوم پزشکی شامل مطالعات در انواع رشته های مرتبط با سلامت انسان است و منجر به درک عمیق از زیست شناسی انسان و مهارت های تحقیقی از جمله آمار و فنون آزمایشگاهی می شود. این رشته شامل دروسی از : بیوشیمی ، زیست شناسی سلولی ، فیزیولوژی ، فارماکولوژی یا جنبه های روانی/ اجتماعی سلامت انسان است. فارغ التحصیلان ممكن است وارد رشته های متنوعی از جمله صنعت بیوتكنولوژی ، صنعت داروسازی ، مشاوره ، ارتباطات علمی ، آموزش یا رشته های غیر مرتبط شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هالیفکس
طول دوره: 4 سال
هزینه خدمات اضافی: 930 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,607 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • گذراندن واحدهای درسی زبان انگلیسی، مقدماتی ریاضی و سه واحد درسی دیگر