۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دالهاوسی کانادا در رشته جراحی دهان، فک و صورت

این دوره تنها شامل فوق لیسانس جراحی دهان، فک و صورت نمی باشد و دوره ای مشترک با تخصص (MD) می باشد.

دوره تخصص جراحی دهان، فک و صورت این دانشگاه به بهره گرفتن از امکانات موسسات و کلینیک های پزشکی معتبر در کانادا، و تمرکز بر تحقیق که اساس پایان نامه دوره فوق لیسانس آن نیز می باشد، دوره ای مناسب برای دندانپزشکانی است که می خواهند تخصص خود را در دانشگاهی معتبر کسب کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه دالهاوسی
رتبه: ‎280
دانشگاه دولتی منطقه نواسکوشا، که سه پردیس دانشگاهی در هالیفکس و یک پردیس دیگر بایبل هیل دارد، در سال 1818 تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه کانادا محسوب می شود. در 12 دانشکده این دانشگاه بیش از 180 دوره تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تدریس می شود. این دانشگاه جزو انجمن U15 نیز می باشد که گروهی از دانشگاه های متمرکز بر تحقیق را شامل می شود.
رشته تحصیلی:
رشته جراحی دهان، فک و صورت
این رشته بر خلاف باور عمومی با جراحی دهان (Oral Surgery) متفاوت است. به عنوان تخصص بعد از دوره دندانپزشکی عمومی، این رشته به مباحث تخصصی جراحی در صورت، فک و دهان می پردازد. این رشته به عنوان تخصص در اکثر کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا و... شناخته شده است و در بعضی از کشورها، علاوه بر داندانپزشکی، زیر شاخه ای از پزشکی عمومی نیز شناخته می شود. این تخصص بسته به قوانین و رویه های پزشکی و دندانپزشکی هر کشور، می تواند در قالب دوره های مختلف اعم از فوق لیسانس، تخصص و یا مدارک معتبر ارائه شود. به عنوان تعریف می توان این تخصص را به شناخت و توانایی جراحی و پیکربندی ناحیه آناتومیکی دهان، فک ها، صورت و جمجمه و همچنین ساختارهای مرتبط، خلاصه کرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هالیفکس
طول دوره: 6 سال
هزینه خدمات اضافی: 930 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 25,381 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: August 31, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • مدرک دندانپزشکی مورد تائید
  • اجازه فعالیت به عنوان دندانپزشک در منطقه نووا اسکوشیا