۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لارنتین کانادا در رشته زیست شناسی

زیست شناسی، مطالعه درباره ی حیات که شامل همه موجودات از میکروسکوپی تا جوامع گیاهان و حیوانات می شود. از توانایی خود در ایجاد مسیر شغلی رویاهای خود استفاده کنید دانش خود را در زمینه های مختلفی از جمله آناتومی ، بیوفیزیک ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، زیست شناسی محاسباتی ، اکولوژی ، تکامل ، زیست شناسی محیطی ، زیست شناسی پزشکی قانونی ، ژنتیک ، زیست شناسی دریایی ، میکروبیولوژی ، زیست شناسی مولکولی ، علوم طبیعی ، عصب شناسی ، فیزیولوژی ، جانورشناسی به کار ببرید.

 

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لارنتین
رتبه: ‎+1000
دانشگاه LAURENTIAN ارائه کننده رشته های انگیزشی و جالب به همراه محیطی متشکل از چند فرهنگ و کمپ های زیبا است. این دانشگاه به خوبی توانسته در تربیت فارغ التحصیلانی که آینده روشنی داشته اند، خود را به اثبات رسانده است. به طوری که پس از ۶ ماه اخذ مدرک دیپلم، حدود ۹۰ درصد این دانشجویان وارد بازار کار می شوند. موفقیت دانشگاه LAURENTIAN در این عرصه و در شهر انتاریوبا با کمترین نرخ دانشجو فعال، در این است که دانشجویان به راحتی می توانند با اساتید ارتباط برقرار کرده و به آن ها دسترسی داشته باشند.
رشته تحصیلی:
رشته زیست شناسی
زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار جانداران، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی دستگاه‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به هم وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: زیست شناسی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 25,744 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 3, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15