۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لارنتین کانادا در رشته علوم زیست محیطی

دانش تئوری ها ، مفاهیم و اصطلاحات مورد نیاز برای درک رابطه پیچیده بین اکوسیستم ها و فعالیت های انسانی را بدست آورید. چگونگی درک پیچیدگی های مسائل زیست محیطی و چگونگی ارتباط آنها با سبک زندگی را بیاموزید. هدف اصلی این برنامه تشویق تغییرات تحول در سبک زندگی در سطح فردی و اجتماعی است.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لارنتین
رتبه: ‎+1000
دانشگاه LAURENTIAN ارائه کننده رشته های انگیزشی و جالب به همراه محیطی متشکل از چند فرهنگ و کمپ های زیبا است. این دانشگاه به خوبی توانسته در تربیت فارغ التحصیلانی که آینده روشنی داشته اند، خود را به اثبات رسانده است. به طوری که پس از ۶ ماه اخذ مدرک دیپلم، حدود ۹۰ درصد این دانشجویان وارد بازار کار می شوند. موفقیت دانشگاه LAURENTIAN در این عرصه و در شهر انتاریوبا با کمترین نرخ دانشجو فعال، در این است که دانشجویان به راحتی می توانند با اساتید ارتباط برقرار کرده و به آن ها دسترسی داشته باشند.
رشته تحصیلی:
رشته علوم زیست محیطی
علم محیط زیست (به انگلیسی: Environmental science) که در جامعه آکادمیک فارسی از آن با نام «علوم محیط زیست» نیز یاد شده است، دانشی میان رشته‌ای و برگرفته از شاخه‌هایی مانند فیزیک، زیست‌شناسی، دانش اطلاعات، بوم‌شناسی، شیمی، جانورشناسی، کانی‌شناسی، اقیانوس‌نگاری، لیمنولوژی، علوم خاک، زمین‌شناسی، علوم جوی و ژئودوزی است. هدف از ایجاد این رشته مطالعه محیط زیست و یافتن راه‌حل‌هایی برای معضلات زیست‌محیطی است. تاریخچه شکل‌گیری علم محیط زیست به عصر روشنگری و اختلاط دو شاخه تاریخ طبیعی و پزشکی برمی‌گردد. به هر روی امروزه دامنه فراگیری این رشته بسیار وسعت یافته و دربرگیرنده تمامی پژوهش‌های کمی، بین‌رشته‌ای و جامع مرتبط با سیستم‌های زیست‌محیطی می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: علوم زیست محیطی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 25,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15