x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لارنتین کانادا رشته در زمین شناسی

دانش خود را در علوم زمین از طریق یک برنامه فشرده که شامل مطالعه نظری و کارهای مفید انجام می شود ، تخصص دهید.بررسی کنید که زمین چگونه تحت تأثیر برخی از مهمترین خواسته های جامعه قرار دارد ، مانند یافتن منابع سنگ معدن ، حفاظت از منابع ، مدیریت خطرات طبیعی یا اصلاح محیط زیست. مهارت ها و ابزارهای زمین شناسی خود را برای تحقیق موفق ، از تدوین مسئله پایان نامه گرفته تا راه حل آن ، توسعه دهید.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لارنتین
رتبه: ‎+1000
دانشگاه LAURENTIAN ارائه کننده رشته های انگیزشی و جالب به همراه محیطی متشکل از چند فرهنگ و کمپ های زیبا است. این دانشگاه به خوبی توانسته در تربیت فارغ التحصیلانی که آینده روشنی داشته اند، خود را به اثبات رسانده است. به طوری که پس از ۶ ماه اخذ مدرک دیپلم، حدود ۹۰ درصد این دانشجویان وارد بازار کار می شوند. موفقیت دانشگاه LAURENTIAN در این عرصه و در شهر انتاریوبا با کمترین نرخ دانشجو فعال، در این است که دانشجویان به راحتی می توانند با اساتید ارتباط برقرار کرده و به آن ها دسترسی داشته باشند.
رشته تحصیلی:
زمین شناسی
علم مطالعه زمین، مواد سازنده آن، ساختار مواد آن و فرایند هایی را که بر روی آن عمل میکنند است. بخش مهمی از زمین شناسی مطالعه چگونگی تغییر مواد ، ساختارها ، فرآیندها و ارگانیسم های زمین با گذشت زمان است. زمین شناسان فرآیندهای زمین را مورد مطالعه قرار می دهند: بسیاری از فرآیندهای مانند لغزش زمین ، زمین لرزه ، سیل و فوران آتشفشانی می تواند برای انسان خطرناک باشد. زمین شناسان تلاش می کنند تا این فرآیندها را به خوبی درک کنند تا از ساختن سازه های مهم در جایی که ممکن است آسیب ببینند جلوگیری کنند. زمین شناسان می توانند نقشه مناطقی را که در گذشته طغیان کرده اند تهیه کنند، همچنین می توانند نقشه مناطقی را که ممکن است در آینده تحت تاثیر سیل قرار بگیرند را آماده کنند. این نقشه ها می توانند برای هدایت توسعه جوامع و تعیین محل حفاظت سیل یا بیمه سیل مورد استفاده قرار گیرند. زمین شناسان مواد زمین را مطالعه می کنند: مردم هر روز از مواد زمین استفاده می کنند. آنها از نفتی استفاده می کنند که از چاهها ، فلزاتی که از معادن استخراج و از آبهایی که از نهرها یا از زیر زمین تهیه میشوند، استفاده میکنند. زمین شناسان مطالعاتی را انجام می دهند که سنگ های حاوی فلزات مهم را تعیین و معادنی را که آنها را تولید می کند شناسایی و روش های مورد استفاده برای خارج کردن فلزات از سنگ ها را برنامه ریزی می کنند. آنها کارهای مشابهی را برای یافتن و تولید نفت ، گاز طبیعی و آب های زیرزمینی انجام می دهند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: زمین شناسی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 27,445 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱