۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لاوال کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر

استفاده از فناوری اطلاعات در زندگی روزمره ما و پیامدهای آن بر جامعه ما دائما در حال افزایش است. همه جا بودن سیستم های رایانه ای چالش های بسیاری را برای مهندسان کامپیوتر ایجاد می کند که باید مرتباً این سیستم ها را برای رفع نیازهای رو به رشد بهبود بخشند. مهندسی کامپیوتر پل ارتباطی بین مهندسی برق و مهندسی نرم افزار است. شما به عنوان یک مهندس کامپیوتر در زمره پیشگامان جامعه اطلاعات خواهید بود و به دنیای فردا می پردازید

این دوره شما را به یک متخصص در زمینه سخت افزار و نرم افزار، طراحی سیستم ها و دستگاه های رایانه تبدیل می کند. شما به ویژه مفاهیم نظری پردازش سیگنال و اطلاعات و همچنین معماری و سازماندهی سیستم های رایانه ای را فرا خواهید کرد. از شما خواسته می شود تا به برنامه نویسی ، منطق و فرمالیسم آن تسلط داشته باشید و فن آوری الکترونیکی را به خوبی درک کنید. همچنین مهارتهایی را برای کار گروهی و مدیریت پروژه کسب خواهید کرد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لاوال
رتبه: ‎416
دانشگاه فرانسوی و دولتی منطقه کبک، در سال 1852 تاسیس شده و به عنوان اولین موسسه آموزش عالی در کانادا و اولین موسسه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی شناخته می شود. در تاریخ 350 ساله این دانشگاه، بیش از 312,000 دانشجو از این دانشگاه فارق التحصیل شده اند. تقریبا تمامی دوره های تحصیلی این دانشگاه به زبان فرانسوی ارائه می شود و حدود 350 دوره در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در این دانشگاه تدریس می شود.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: فرانسوی
منطقه: کبک
هزینه ورودی: 62 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,733 دلار
هزینه خانه: 6,061 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 23, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • برخی از دانشجویان بسته به تحصیلات پیش دانشگاهی خود، شاید نیاز به گذراندن دوره های مقدماتی داشته باشند
  • مدرک زبان فرانسوی در آزمون Test of Knowledge of French for All (TCF-TP) با حداقل نمره 361