۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لاوال کانادا در رشته علوم کامپیوتر و مدیریت

دوره لیسانس یکپارچه در علوم کامپیوتر و مدیریت، متخصصانی را آموزش می دهد که نقش آنها کم کردن شکاف بین متخصصان فنی در شبکه های IT و ارتباطات و از سوی دیگر ، تحلیلگران مشاغل است که مجدداً فرآیندهای سازمانی را برای سازگاری آنها با الزامات سیستم هایIT انجام می دهند.

این برنامه آموزش هایی در IT و مدیریت سازمانی را ارائه می دهد. شما باید بدانید که یک سازمان در تمام پیچیدگی های خود برای تبدیل شدن به یک سازمان تمام و کمال، قادر به مدیریت تغییر ، تصمیم گیری های آگاهانه و درک نیازهای سازمان به طور کلی و به طور خاص تر در فناوری اطلاعات است. شما کلیه مراحل و تکنیک های طراحی سیستم های اطلاعاتی، پتانسیل فناوری رایانه و همچنین محدودیت های اجرای و استقرار برنامه های رایانه را خواهید آموخت.

این ترکیب از مهارت های کسب و کار و فن آوری اطلاعات شما را به یک متخصص مورد نیاز تبدیل می کند که می توانید علاوه بر خدمات فناوری، در تصمیم گیری های استراتژیک پیرامون انتخاب زیرساخت های IT مشاوره دهید.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لاوال
رتبه: ‎416
دانشگاه فرانسوی و دولتی منطقه کبک، در سال 1852 تاسیس شده و به عنوان اولین موسسه آموزش عالی در کانادا و اولین موسسه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی شناخته می شود. در تاریخ 350 ساله این دانشگاه، بیش از 312,000 دانشجو از این دانشگاه فارق التحصیل شده اند. تقریبا تمامی دوره های تحصیلی این دانشگاه به زبان فرانسوی ارائه می شود و حدود 350 دوره در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در این دانشگاه تدریس می شود.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی نرم افزار
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: فرانسوی
منطقه: کبک
هزینه ورودی: 62 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,733 دلار
هزینه خانه: 6,061 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 23, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • برخی از دانشجویان بسته به تحصیلات پیش دانشگاهی خود، شاید نیاز به گذراندن دوره های مقدماتی داشته باشند
  • مدرک زبان فرانسوی در آزمون Test of Knowledge of French for All (TCF-TP) با حداقل نمره 361