۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لاوال کانادا در رشته مدیریت پروژه های IT

مدیریت پروژه مبتنی بر دانش و مهارت هایی است که توسط انجمن های حرفه ای مانند موسسه مدیریت پروژه (PMI) شناخته و پرداخت شده اند. در نتیجه، از مدیران و ذینفعان مشاغل آینده انتظار می رود دانش مربوط به توسعه، برنامه ریزی، اجرا و کنترل پروژه ها را با رویکردهای متناسب با ماهیت این پروژه ها بدست آورند. سازمان های معاصر با تغییرات مکرر و سرمایه گذاری های قابل توجه در نوآوری و عملکرد مشخص می شوند. در این زمینه ، مدیریت پروژه برای موفقیت و پایداری نه تنها در پروژه ها بلکه در سازمانهایی که اهمیت مدیریت پروژه را به رسمیت می شناسند و به طور فزاینده به دنبال این مهارتها هستند ، ضروری می شود.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لاوال
رتبه: ‎416
دانشگاه فرانسوی و دولتی منطقه کبک، در سال 1852 تاسیس شده و به عنوان اولین موسسه آموزش عالی در کانادا و اولین موسسه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی شناخته می شود. در تاریخ 350 ساله این دانشگاه، بیش از 312,000 دانشجو از این دانشگاه فارق التحصیل شده اند. تقریبا تمامی دوره های تحصیلی این دانشگاه به زبان فرانسوی ارائه می شود و حدود 350 دوره در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در این دانشگاه تدریس می شود.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت پروژه های کامپیوتری
این رشته را می توان کاربرد رشته مدیریت پروژه در مسائل مربوط به فناوری و کامپیوتر دانست. این رشته شامل نظارت بر پروژه های توسعه نرم افزار، نصب و راه اندازی سخت افزار، ارتقاء شبکه ، رایانه های ابری و فهرست های مجازی سازی شده، تجزیه و تحلیل کسب و کار و پروژه های مدیریت داده و اجرای خدمات فناوری اطلاعات است. علاوه بر مشکلات معمولی که می تواند باعث عدم موفقیت یک پروژه شود، عواملی نیز می توانند بر موفقیت یک پروژه فناوری اطلاعات تأثیر منفی بگذارد که شامل پیشرفت در تکنولوژی در حین اجرای پروژه، تغییرات زیرساختی است که بر امنیت و مدیریت داده ها تأثیر می گذارد و روابط وابسته ناشناخته بین سخت افزار، نرم افزار، زیرساخت های شبکه و داده ها می باشد.
زبان دوره: فرانسوی
منطقه: کبک
هزینه ورودی: 62 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,733 دلار
هزینه خانه: 6,061 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 23, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • برخی از دانشجویان بسته به تحصیلات پیش دانشگاهی خود، شاید نیاز به گذراندن دوره های مقدماتی داشته باشند
  • مدرک زبان فرانسوی در آزمون Test of Knowledge of French for All (TCF-TP) با حداقل نمره 361