۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لاوال کانادا در رشته مهندسی نرم افزار

در دوره تحصیلی لیسانس مهندسی نرم افزار در دانشگاه لاول، شما می آموزید که از خلاقیت خود برای بهره مندی از رشته نرم افزار، به ویژه برای برنامه ها و محیط های پیچیده استفاده کنید. سختگیری، تسلط بر روشهای پیچیده توسعه نرم افزار و همچنین مبانی های علمی محکم به شما امکان می دهد تا به نیازهای رو به رشد فزاینده جامعه کامپیوتری پاسخ دهید.

در طی این دوره لیسانس  شما  وارد دنیای سیستم های اطلاعاتی در مقیاس بزرگ می شوید و با پیچیدگی های آن آشنا می شوید. برای این کار، شما نیاز به تسلط بر مجموعه ای از مفاهیم، اصول، روش ها و تکنیک های خاص برای مهندسی نرم افزار دارید که منجر به دستاوردهای مطابق با ارزش ها و الزامات مهندسی می شود. آموزش شما شامل کلیه جنبه های طراحی نرم افزار خواهد شد: تجزیه و تحلیل نیاز ، طراحی ، برنامه نویسی ، کنترل کیفیت و مدیریت پروژه.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه لاوال
رتبه: ‎416
دانشگاه فرانسوی و دولتی منطقه کبک، در سال 1852 تاسیس شده و به عنوان اولین موسسه آموزش عالی در کانادا و اولین موسسه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی شناخته می شود. در تاریخ 350 ساله این دانشگاه، بیش از 312,000 دانشجو از این دانشگاه فارق التحصیل شده اند. تقریبا تمامی دوره های تحصیلی این دانشگاه به زبان فرانسوی ارائه می شود و حدود 350 دوره در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در این دانشگاه تدریس می شود.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی نرم افزار
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: فرانسوی
منطقه: کبک
هزینه ورودی: 62 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,733 دلار
هزینه خانه: 6,061 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 23, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • برخی از دانشجویان بسته به تحصیلات پیش دانشگاهی خود، شاید نیاز به گذراندن دوره های مقدماتی داشته باشند
  • مدرک زبان فرانسوی در آزمون Test of Knowledge of French for All (TCF-TP) با حداقل نمره 361