۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه بریتیش کلمبیا در رشته معماری

برنامه کارشناسی ارشد  معماری،یک برنامه درسی معتبر سه ساله را ارائه می دهد. استودیو طراحی با دوره هایی در تاریخ معماری، سیستم های فنی و مادی، و رسانه طراحی ارائه شده است. در این برنامه چالش برانگیز ، فرصت هایی برای توسعه هویت فردی و مهارت های ویژه از طریق انتخاب استودیوهای طراحی موضوع ویژه ، تعامل متفکرانه با افراد برگزیده و به ویژه از طریق اجرای پروژه فارغ التحصیلی امکان پذیر می شود.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه بریتیش کلمبیا
رتبه: ‎51
دانشگاه بریتیش کلمبیا که به عنوان 51مین دانشگاه برتر جهان در سال 2018 رتبه‌بندی شده است، یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا به شمار می‌رود. این دانشگاه با داشتن تسهیلاتی چون سالن کنسرت، یک مکان هاکی روی یخ المپیک، بزرگترین اسکلت نهنگ آبی کانادا، آزمایشگاه‌های علمی در سطح جهانی برای فیزیک زیر دریایی و یک مرکز برای تحقیقات تعاملی به مکانی جذاب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. همچنین این دانشگاه در رشته‌های جغرافیا، مهندسی معدن و موضوعات مرتبط با ورزش از شهرت جهانی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
رشته معماری
ترکیبی از هنر، علوم، ریاضیات و دانش کسب و کار که برای برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز ساختمان ها مورد نیاز است. معماری علاوه بر تاثیرگذاری مستقیم در استحکام و زیبایی هر سازه، یکی از راه های اصلی شناخت تاریخ، فرهنگ، تمدن و پیشینه ملت ها محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ونکوور
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 43,603 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7