x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ساسکاچوان کانادا در رشته علوم کامپیوتر

  1. برنامه کارشناسی ارشد ما در علوم رایانه که توسط دانشگاه Saskatchewan ارائه شده است مناسب برای دانشجویانی است که مایل به تبدیل شدن به کارشناسان ارشد در صنعت فناوری یا کسانی که به دنبال آماده شدن برای تحقیقات حرفه ای علمی هستند. فارغ التحصیلان این برنامه غالباً در شرکتهایی که نرم افزارهای تجاری یا استودیوهای طراحی بازی ایجاد می کنند ، به برنامه نویسان ارشد یا مدیر پروژه تبدیل می شوند. برنامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر ارائه می دهد به دانشجویان با کیفیت بالا ، فرصت های تحقیقاتی برجسته و نظارت رهبران جهان در زمینه های مربوطه. فارغ التحصیلان برنامه ما برای شرکت های پیشرو در صنعت مانند HP Labs و Pixar Animation Studios به کار خود ادامه داده اند.
کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه ساسکاچوان
رتبه: ‎401–500
دانشگاه ساسکاچوان در دکترای پزشکی یکی از ۱۰ دانشگاه برتر کانادا بوده می باشد که در سطح جهانی نیز بعنوان دانشگاهی ممتاز شناخته میشود. دانشگاه ساسکاچوان در رشته‌های بیوتکنولوژی کشاورزی و ژنوم دامی در رده ی جهانی شناختع شذه است و پیشرفت‌های علمی در رشته‌های شیمی، فارماکولوژی، ژئوشیمی و پروتئومیکس قابل ملاحظه بوده است. کالج کشاورزی و منابع طبیعی از شهرت جهانی در علوم کشاورزی برخوردار است و دانشکده مهندسی در میان ۱۰ برنامهٔ مهندسی برتر کانادا قرار گرفته‌است.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
طول دوره: 2 سال
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 6,730 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 7
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱