x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه مک گیل کانادا در رشته ژنتیک انسانی

گروه ژنتیک انسانی برنامه کارشناسی ارشد بالینی ،در مشاوره ژنتیک ، و همچنین آموزش تحقیق در هر دو کارشناسی ارشد و دکتری سطح در ژنتیک انسانی کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. هر دو کارشناسی ارشد و دکتری در برنامه های تحقیقاتی ژنتیک انسانی نیاز به اتمام پایان نامه است که محور اصلی تلاش دانشجویان است. مقدار کمی از دوره های درسی مورد نیاز است ، اما انتخاب رشته خاص انعطاف پذیر است و با توجه به آموزش قبلی دانش آموز و علاقه پژوهش فعلی متفاوت است. بیشتر اعضای هیئت علمی گروه ژنتیک انسانی در بیمارستانهای آموزشی مک گیل واقع شده اند که نشان دهنده دانش آموخته پزشکی در هسته مطالعات ژنتیکی انسان است.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه مک گیل
رتبه: ‎35
دانشگاه مک گیل که در مونترال مستقر است و در بین معتبرترین دانشگاه‌های کانادا قرار دارد و سالانه هزاران دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور جهان و بالاترین درصد دانشجویان دکترا در میان مراکز آموزشی کانادا را جذب می‌کند. دانشگاه مک گیل شهرت خود را مدیون 50 مرکز تحقیقاتی و انستیتوی خود، بیش از 400 برنامه علمی، تاریخ غنی و شبکه پرتحرک فارغ التحصیلان با 250،000 نفر در سراسر جهان است. همچنین این دانشگاه برای 13 سال پیاپی برترین دانشگاه علوم پزشکی کانادا بوده است. مونترال همچنین اولین بار در سال 2017 رتبه‌ای از دوستانه‌ترین شهرهای دانشجویی در سراسر جهان به دست آورد. هزینه‌های اقامت در این شهر به مراتب پایین‌تر از سایر شهرهای بزرگ است، در حالی که بسیاری از موسسات بین المللی، شرکت‌های داروسازی، شرکت‌های مالی و شرکت‌های هوایی در اینجا مستقر هستند و فرصت‌های شغلی فراوانی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.
رشته تحصیلی:
ژنتیک انسانی و مشاوره ژنتیک
مشاوره ژنتیک شاخه‌ای از ژنتیک پزشکی است که به بررسی احتمال بروز بیماری‌های ژنتیک در افراد می‌پردازد. مشاوره ژنتیک بر اساس تعریف انجمن ژنتیک انسانی آمریکا در سال ۱۹۷۵ به شرح زیر تعریف شده‌است: مشاوره ژنتیک یک فرایند ارتباطی است که به مشکلات انسانی ناشی از رخ دادن یا احتمال رخ دادن یک بیماری ژنتیک در خانواده می‌پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونترال
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 43,123 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 15, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱