x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ساسکاچوان کانادا در رشته ریاضیات

گروه ریاضیات و آمار دارای 17 عضو هیات علمی ریاضیات و آمار که مایل به همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در حوزه تخصصی و تحقیق خود هستند. حوزه های تحقیقاتی فعلی ما شامل موارد زیر است: جبر ، آنالیز ، ریاضیات کاربردی ، آمار بیولوژی ، ترکیبی ، فیزیک ریاضی ، احتمال ، آمار و توپولوژی. این بخش M.Math مبتنی بر پروژه (غیر پایان نامه) M.Math ، کارشناسی ارشد مبتنی بر پایان نامه و دکتری ارائه می دهد . مدرک دارای تخصص در ریاضیات کاربردی ، ریاضیات و آمار می باشد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه ساسکاچوان
رتبه: ‎401–500
دانشگاه ساسکاچوان در دکترای پزشکی یکی از ۱۰ دانشگاه برتر کانادا بوده می باشد که در سطح جهانی نیز بعنوان دانشگاهی ممتاز شناخته میشود. دانشگاه ساسکاچوان در رشته‌های بیوتکنولوژی کشاورزی و ژنوم دامی در رده ی جهانی شناختع شذه است و پیشرفت‌های علمی در رشته‌های شیمی، فارماکولوژی، ژئوشیمی و پروتئومیکس قابل ملاحظه بوده است. کالج کشاورزی و منابع طبیعی از شهرت جهانی در علوم کشاورزی برخوردار است و دانشکده مهندسی در میان ۱۰ برنامهٔ مهندسی برتر کانادا قرار گرفته‌است.
رشته تحصیلی:
ریاضیات
ریاضیات به مطالعه مباحثی چون کمیت (نظریه اعداد)، ساختار (جبر)، فضا (هندسه)، و تغییرات (آنالیز ریاضی) می‌پردازد. در حقیقت تعریفی جهان شمول که همه بر سر آن توافق داشته باشند برای ریاضیات وجود ندارد. ریاضیدانان به دنبال الگوهایی هستند که بتوان از آن‌ها استفاده کرده و حدس‌های جدیدی را فرموله کرد؛ آن‌ها درستی یا غلطی حدس‌ها را توسط اثبات ریاضیاتی نشان می‌دهند. هرگاه ساختارهای ریاضی مدل‌های خوبی از پدیده‌های جهان واقعی باشند، استدلال ریاضی می‌تواند بینش یا پیشبینی‌هایی برای طبعیت ارائه کند. علم ریاضیات با استفاده از تجرید و منطق از مفاهیمی چون شمردن، محاسبه و اندازه‌گیری و مطالعهٔ نظام مند اشکال و حرکات اشیاء فیزیکی به‌وجود آمد. ریاضیات کاربردی از زمانی که انسان نوشتن را آموخت، به عنوان فعالیتی بشری وجود داشته‌است. تحقیقات مورد نیاز برای حل مسائل ریاضی ممکن است سال‌ها یا حتی قرن‌ها به درازا بینجامد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,730 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱