۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا در رشته ژنتیک پزشکی

هدف گروه ژنتیک پزشکی پیگیری تحقیقات اساسی و بالینی برای تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری ژنتیکی است. خواسته ی این دانشگاه از این برنامه تربیت رهبران جهانی در پژوهش ، عمل بالینی و آموزش پزشکی ژنتیک است.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه بریتیش کلمبیا
رتبه: ‎51
دانشگاه بریتیش کلمبیا که به عنوان 51مین دانشگاه برتر جهان در سال 2018 رتبه‌بندی شده است، یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا به شمار می‌رود. این دانشگاه با داشتن تسهیلاتی چون سالن کنسرت، یک مکان هاکی روی یخ المپیک، بزرگترین اسکلت نهنگ آبی کانادا، آزمایشگاه‌های علمی در سطح جهانی برای فیزیک زیر دریایی و یک مرکز برای تحقیقات تعاملی به مکانی جذاب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. همچنین این دانشگاه در رشته‌های جغرافیا، مهندسی معدن و موضوعات مرتبط با ورزش از شهرت جهانی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
رشته ژنتیک پزشکی
رشته ژنتيك پزشکی شاخه‌اي از علوم – زيستي پزشكي است كه به بررسي ساختار سلولها از نظر كروموزومي و ژني مي‌پردازد و مي‌توان طي آن به مباحث مهمي مانند مهندسي ژنتيك، ژنتيك ايمني، ژنتيك جمعيت، ژنتيك سرطان ، ژنتيك رفتاري ، ژنتيك بيوشيميايي پرداخت. دانش آموختگان اين رشته قادر خواهند بود با همكاري در طرح‌هاي پژوهشي و با آناليز ژنتيكي سلولهاي انساني به نواقص و بيماريهاي ژني و كروموزومي بيماران پي ببرند. در واقع ژنتیک پزشکی بخشی از ژنتیک انسانی است که ارزش طبی و پزشکی دارد. ژنتیک پزشکی بیشتر به بررسی علل ناهنجاری‌های ژنتیکی در انسان می‌پردازد و با توصیف دقیق وضعیت و علت مولکولی آن سعی در ایجاد راهکارهای جلوگیری از بروز وضعیت، تشخیص قبل از تولد و حتی درمان آن دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ونکوور
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,952 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7.5