۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ساسکاچوان کانادا در رشته پرستاری

پرستاری بزرگترین حرفه مراقبت های بهداشتی در جهان است. پرستاران با استفاده از فناوری پیشرفته برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به افراد ، خانواده ها ، گروه ها و اجتماعات با ذهن ، دست و قلب خود کار می کنند. دانشگاه ساسکاچوان، شما را برای تبدیل شدن به یک پرستار توانا، در هر مرحله از طریق روش های نوآوری تدریس ، یک پشتیبانی قوی و فرصت های زیادی برای پیشرفت شخصی و حرفه ای پشتیبانی می کند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه ساسکاچوان
رتبه: ‎401–500
دانشگاه ساسکاچوان در دکترای پزشکی یکی از ۱۰ دانشگاه برتر کانادا بوده می باشد که در سطح جهانی نیز بعنوان دانشگاهی ممتاز شناخته میشود. دانشگاه ساسکاچوان در رشته‌های بیوتکنولوژی کشاورزی و ژنوم دامی در رده ی جهانی شناختع شذه است و پیشرفت‌های علمی در رشته‌های شیمی، فارماکولوژی، ژئوشیمی و پروتئومیکس قابل ملاحظه بوده است. کالج کشاورزی و منابع طبیعی از شهرت جهانی در علوم کشاورزی برخوردار است و دانشکده مهندسی در میان ۱۰ برنامهٔ مهندسی برتر کانادا قرار گرفته‌است.
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 25,521 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: May 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5