x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا

آزمون Dental Admission Test(DAT)
آزمون پذیرش دندانپزشکی یک آزمون استاندارد چند گزینه ای است که در ایالات متحده و کانادا انجام می شود. DAT یک تست مبتنی بر رایانه است که تقریباً در هر روز از سال قابل اجرا است.

آزمون CASper
این آزمون برای سنجش مهارت های فردی و جدا از تحصیلات آمادمیک افراد می باشد. این آزمون از نوع قضاوت موقعیت (Situational Judgement Test) می باشد

دانشجویان بین المللی برای ورود به این دوره نیاز به شرکت در دوره 1 ساله آماده سازی دارند. این دوره آماده سازی مباحث پیش زمینه ای دندانپزشکی را شامل می شود.

دوره اصلی دندانپزشکی دانشگاه مک گیل، دوره ای مبتنی بر فناوری و همواره در حال پیشرفت است.این دوره متخصصان خبره و مسلط بر مباحث مربوط به سلامت دهان و دندان را تربیت می کند و آنها را رابطی بین دندانپزشکی و پزشکی قرار می دهد.

ساختار این دوره بدین صورت است که ابتدا دانشجویان 16 ماه برنامه مشترک با دانشجویان پزشکی برای فرا گرفتن علوم اولیه پزشکی دارند. سپس 7 ماه دوره فشرده فعالیت های بالینی و در نهایت 2 سال تحصیلات در کلینیک جدید و پیشرفته این دانشگاه.

پذیرفته شدن در دانشگاه مک گیل برای این رشته پروسه دشواری دارد.

رشته تحصیلی :
دندان‌پزشکی
شامل مطالعه، تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دهان یا دندان می باشد و به ساختارها و بافتهای مجاور و مرتبط، به ویژه در ناحیه فک و صورت نیز می پردازد. دانشجویان رشته دندانپزشکی باید از دست هایی ماهر و توانمند برخوردار باشند، چون بسیاری از کارهای دندانپزشکی، از تراش دندان گرفته تا بازسازی دندان، نیاز به دست‌هایی هنرمند و توانا دارد تا بتوان به نحو احسن، کارهای ظریف دندانپزشکی را انجام داد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کبک
هزینه خدمات اضافی : 2,494 دلار
هزینه ورودی : 112 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 86
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 30,080 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه مک گیل
رتبه: ‎35
دانشگاه مک گیل که در مونترال مستقر است و در بین معتبرترین دانشگاه‌های کانادا قرار دارد و سالانه هزاران دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور جهان و بالاترین درصد دانشجویان دکترا در میان مراکز آموزشی کانادا را جذب می‌کند. دانشگاه مک گیل شهرت خود را مدیون 50 مرکز تحقیقاتی و انستیتوی خود، بیش از 400 برنامه علمی، تاریخ غنی و شبکه پرتحرک فارغ التحصیلان با 250،000 نفر در سراسر جهان است. همچنین این دانشگاه برای 13 سال پیاپی برترین دانشگاه علوم پزشکی کانادا بوده است. مونترال همچنین اولین بار در سال 2017 رتبه‌ای از دوستانه‌ترین شهرهای دانشجویی در سراسر جهان به دست آورد. هزینه‌های اقامت در این شهر به مراتب پایین‌تر از سایر شهرهای بزرگ است، در حالی که بسیاری از موسسات بین المللی، شرکت‌های داروسازی، شرکت‌های مالی و شرکت‌های هوایی در اینجا مستقر هستند و فرصت‌های شغلی فراوانی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.
شرایط :
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات به همراه چارت درسی
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه
  • شرکت در آزمون DAT
  • شرکت در آزمون CASPer
  • شرکت در دوره مدرک CPR و AED
  • گذراندن دروس پایه ای فیزیک، شیمی، شیمی ارگانیک و زیست
  • شرکت در مصاحبه ها در صورت قبولی مدارک
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2020

پیشنهادات مشابه