۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مک گیل کانادا در رشته داروشناسی

آزمون Graduate Record Examinations(GRE)
این آزمون برای دانشجویان دارای مدرک لیسانس و متقاضی ورود به دوره های فوق لیسانس دانشگاه های آمریکا و کانادا و کشور های دیگر هستند برگزار می شود.

پذیرش در این دانشگاه بر اساس معدل دوره لیسانس و پیشینه تحصیلی فرد می باشد.

این دوره تحصیلی که معمولا بین 18 تا 24 ماه زمان می برد، به مباحث علوم داروشناسی، موضوعات تحقیقاتی این زمینه و تهیه و تدارک پایان نامه می پردازد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎35
دانشگاه مک گیل که در مونترال مستقر است و در بین معتبرترین دانشگاه‌های کانادا قرار دارد و سالانه هزاران دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور جهان و بالاترین درصد دانشجویان دکترا در میان مراکز آموزشی کانادا را جذب می‌کند. دانشگاه مک گیل شهرت خود را مدیون 50 مرکز تحقیقاتی و انستیتوی خود، بیش از 400 برنامه علمی، تاریخ غنی و شبکه پرتحرک فارغ التحصیلان با 250،000 نفر در سراسر جهان است. همچنین این دانشگاه برای 13 سال پیاپی برترین دانشگاه علوم پزشکی کانادا بوده است. مونترال همچنین اولین بار در سال 2017 رتبه‌ای از دوستانه‌ترین شهرهای دانشجویی در سراسر جهان به دست آورد. هزینه‌های اقامت در این شهر به مراتب پایین‌تر از سایر شهرهای بزرگ است، در حالی که بسیاری از موسسات بین المللی، شرکت‌های داروسازی، شرکت‌های مالی و شرکت‌های هوایی در اینجا مستقر هستند و فرصت‌های شغلی فراوانی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.
رشته تحصیلی:
رشته داروشناسی
داروشناسی شاخه ای از علوم دارویی است که به مطالعه تاثیرات داروها می پردازد. تعریف دارو را به طورکلی یا جزئی می توان هر مولکول ساخت دست انسان، طبیعی یا ساخته بدن دانست که تاثیرات بیوشیمیایی یا فیزیولوژیکی بر روی سلول، بافت، اندام یا ارگانیسم های بدن می گذارد. با توجه به این تعریف می توان داروشناسی را مطالعات تعاملی بر روی روابط یک ارگانیسم زنده و مواد شیمیایی و عملکرد بیوشیمیایی طبیعی یا غیر طبیعی تاثیر آن دانست. زمینه های اصلی این رشته شامل ترکیبات و خواص دارویی، سنتز و طراحی دارو، مکانیزم های مولکولی و سلولی، مکانیزم ارگان ها و سیستم ها بدن، انتقال سیگنال و ارتباط سلولی، زیست شناسی شیمیایی، درمانی و کاربردهای پزشکی و قابلیت های ضد پاتوژن است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کبک
طول دوره: 2 سال
هزینه خدمات اضافی: 1,452 دلار
هزینه ورودی: 72 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,312 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس (یا پزشکی، دندانپزشکی و...) معتبر و ریزنمرات به همراه چارت درسی
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه
  • شرکت در آزمون GRE با حداقل های Quantitative: 150; Verbal: 154: Analytical: 3.5
  • داشتن پیشینه قوی در یکی یا بیشتر از این مباحث: علوم سلامت، داروسازی، داروشناسی، شیمی، بیوشیمی و ...