۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مک گیل کانادا در رشته توانبخشی

آزمون Graduate Record Examinations(GRE)
این آزمون برای دانشجویان دارای مدرک لیسانس و متقاضی ورود به دوره های فوق لیسانس دانشگاه های آمریکا و کانادا و کشور های دیگر هستند برگزار می شود.

دوره توانبخشی در دانشگاه مک گیل برای آن دسته از متخصص هایی طراحی شده که قصد بر تقویت دانش آکادمیک خود و همینطور تحقیقات درباره سلامت و توانبخشی را به شکل گسترده تری ادامه دهند. این دوره در دو بخش با پایان نامه و بدون آن ارائه می شود. همچنین دانشجویان برتر این دوره می توانند بدون نیاز به دریافت پذیرش، در دوره دکترا این دانشگاه نیز وارد شده و تحصیل کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎35
دانشگاه مک گیل که در مونترال مستقر است و در بین معتبرترین دانشگاه‌های کانادا قرار دارد و سالانه هزاران دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور جهان و بالاترین درصد دانشجویان دکترا در میان مراکز آموزشی کانادا را جذب می‌کند. دانشگاه مک گیل شهرت خود را مدیون 50 مرکز تحقیقاتی و انستیتوی خود، بیش از 400 برنامه علمی، تاریخ غنی و شبکه پرتحرک فارغ التحصیلان با 250،000 نفر در سراسر جهان است. همچنین این دانشگاه برای 13 سال پیاپی برترین دانشگاه علوم پزشکی کانادا بوده است. مونترال همچنین اولین بار در سال 2017 رتبه‌ای از دوستانه‌ترین شهرهای دانشجویی در سراسر جهان به دست آورد. هزینه‌های اقامت در این شهر به مراتب پایین‌تر از سایر شهرهای بزرگ است، در حالی که بسیاری از موسسات بین المللی، شرکت‌های داروسازی، شرکت‌های مالی و شرکت‌های هوایی در اینجا مستقر هستند و فرصت‌های شغلی فراوانی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.
رشته تحصیلی:
رشته علم ورزش، بهداشت و توانبخشی
این رشته برای پاسخگویی به برنامه‌های روزافزون بهداشت عمومی - ترویج فعالیت‌های بدنی و سایر رفتارهای سبک زندگی تقویت سلامت برای حفظ سلامت ما طراحی شده است.این علم در واقع بررسی علل، پیشگیری و درمان بیماری حاد و مزمن و آسیب، از آسیب‌های حاد ورزشی تا مدیریت شرایط طولانی مدت است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کبک
طول دوره: 2 سال
هزینه خدمات اضافی: 1,452 دلار
هزینه ورودی: 72 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 8,640 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2022
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس معتبر و ریزنمرات به همراه چارت درسی
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه
  • شرکت در آزمون GRE عمومی