x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مونتریال کانادا در رشته علوم ارتباطات

این یک دوره تحقیق محور در دانشگاه مونتریال می باشد که هدف از آن امکان دستیابی به دانش و درک کلی از رشته ها و حرفه های مربوط به مدیریت اطلاعات و همچنین روابط متقابل موجود بین این رشته ها و حرفه ها. برای تحقیقات نظری یا کاربردی در زمینه علم اطلاعات می باشد.

رشته تحصیلی :
علوم اطلاعات
علوم اطلاعات یا مطالعات ارتباطات، یک رشته تحصیلی مربوط به تجزیه و تحلیل، جمع آوری، طبقه بندی، دستکاری، ذخیره سازی ، بازیابی، انتقال، انتشار و محافظت از اطلاعات است. متخصصان این درشته در داخل و یا خارج از آن در برنامه کاربردی مطالعه و استفاده از دانش در سازمانها و همچنین تعامل بین افراد سازمانها و هر سیستم اطلاعاتی موجود با هدف ایجاد ، جایگزینی ، بهبود یا درک سیستمهای اطلاعاتی فعالیت می کنند. ریشه ی این رشته از رشته هایی مانند علوم کامپیوتر، روانشناسی و تکنولوژی می باشد.
زبان دوره : فرانسوی
منطقه : مونتریال
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل معدل : 17
مبلغ دقیق شهریه : 6,489 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه مونتریال
رتبه: ‎137
دانشگاه دولتی مونتریال، یک دانشگاه فرانسوی زبان و تحقیقاتی در منطقه کبک است. این دانشگاه دارای 13 دانشکده می باشد که بیش از 60 دپارتمان در آنها وجود دارد. در این دانشگاه 650 دوره تحصیلی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برگزار می شود و 72 دوره دکترا نیز در این دانشگاه به دانشجویان ارائه می شود. در حال حاضر بیش از 34,335 دانشجو مقطع لیسانس و 11,952 دانشجو مقاطع بالاتر، در این دانشگاه در حال تحصیل اند. با وجود فرانسوی زبان بودن این دانشگاه، از لحاظ بین المللی این دانشگاه بسیار شناخته شده است و یکی از بهترین دانشگاه های کشور کانادا محسوب می شود.
شرایط :
  • ارائه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات
  • مدرک زبان انگلیسی، محدودیتی برای این مدرک مطرح نشده ولی توانایی خواندن و نوشتن فرد آزمایش می شود
  • مدرک زبان فرانسوی، محدودیتی برای این مدرک مطرح نشده ولی توانایی خواندن و نوشتن فرد آزمایش می شود
  • مهارت های کامپیوتری مناسب
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه