۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد کار 🔗 کار در کانادا

کار در شرکت نرم افزار آپلند مونترال کانادا برای مدیر پروژه

اگر به دنبال یک فرصت برای ارتقاء موقعیت شغلی خود می گردید و می خواهید با یک تیم خلاق همکاری داشته باشید، این پیشنهاد کاری مناسبی برای شما خواهد بود. این شرکت به دنبال یک مدیر پروژه وفادار و قابل اعتماد می باشد که بتواند به تیم مدیریتی خود اضافه کند. در واقع این مدیر پروژه یک پل ارتباطی بین شرکت و مشتریان شرکت می باشد. 

مدرک لیسانس شما بهتر است در زمینه های فناوری اطلاعات و یا علوم کامپیوتر باشد. دو یا سه سال تجربه در زمینه ی مدیریت پروژه نیز لازم است. ارتباط عمومی قوی و تاثیر کلامی باید از ویژگی های اخلاقی شما باشد. توانایی انجام و پیش بردن چند کار به صورت همزمان نیز از مهارت های مورد نیاز است. 

کشور: کانادا
نوع مهارت:
مدیر پروژه
مدیر پروژه به فردی متخصص اطلاق می‌شود، که در زمینه مدیریت پروژه فعالیت می‌کند و وظیفه وی برنامه‌ریزی و هدایت پروژه، در چهارچوب مثلث مدیریت پروژه (زمان، هزینه و کیفیت لازم) برای ایجاد نتایج مشخص می‌باشد. مدیر پروژه فعالیت‌های برنامه‌ریزی، سازماندهی، نظارت بر اجرا و هدایت را بر عهده دارد و سعی دارد تا با استفاده درست از منابع، نتایج مشخص و مورد انتظار را با هزینه توافق‌شده در زمان مشخص تحویل دهد. به بیان دیگر مدیر پروژه با بکارگیری دانش، مهارتها، ابزار و تکنیک‌های مدیریت پروژه (همچون ساختار شکست کار، روش مسیر بحرانی و مدیریت ارزش کسب شده) در اداره جریان اجرای فعالیتها، به رفع نیازها و انتظارات متولیان از اجرای پروژه کمک می‌کند. مدیر پروژه در اجرای این مهم از دو بازوی برنامه‌ریزی و کنترل بهره می‌گیرد. محل کار مدیر کنترل پروژه اغلب در شرکت‌ها و سازمان‌ها یا محل پروژه می‌باشد.
سابقه کاری: 3 سال
نام شرکت: upland software
منطقه: مونترال
شرایط:
  • توانایی کار با آخرین نسخه Microsoft Project
  • توانایی آنالیز کسب و کار
  • داشتن مدرک PMP یک امتیاز محسوب می شود.