۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد کار 🔗 کار در کانادا

کار در شرکت PattyMac Inc انتاریو کانادا برای طراح معماری

شرکت Petty Mac Inc داری 12 سال سابقه کار در ساخت خانه های لوکس، کلبه و غرفه در کانادا را دارد . این شرکت به دنبال افرادی هستند که از کار با دیگران لذت ببرد، دارای اخلاق کاری باشد و تجربخ قوی رهبری و مدیریت پروژه داشته باشد.

کشور: کانادا
نوع مهارت:
معمار
معمار کسی است که نقشه‌کشی، طراحی، و به‌طور کلی معماری ساختمانها را ایفا می‌کند. طراح اوست و نظارت مستقیم بر فعالیت دیگر مهندسان عمران - تأسیسات الکتریکی - تأسیسات مکانیکی دارد. در واقع معمار ناظر نهایی و هماهنگ‌کننده کلیه نقشه‌های یک بنا شامل نقشه‌های معماری و طراحی - نقشه‌های محاسبات سازه‌ای و نقشه‌های تأسیساتی است. در گذشته به جای کلمه معمار، از مهراز استفاده می‌کردند. معمار فردی است که تفکرات ناب و خلاقانه خود را بر اساس تعاریف مختلف با توجه به فرهنگ - سبک معماری منطقه - اقلیم - دید و منظر مناسب - کاربری فضا و فاکتورهای مهم دیگری اتود می‌زند. در واقع معمار، مانند همه افراد دیگر، تخیلاتی دارد ولی با این تفاوت که می‌تواند این تخیلات خود را به عرصه ظهور برساند. تفاوت معماران نیز در قدرت تخیل، و همچنین توانایی آنان برای تحقق بخشیدن به آن است. معماری علمی است که با تکیه بر مضامین علمی و حرکت در مسیر خلاقیت هنری سعی در بهبود شرایط زندگی برای آحاد جامعه دارد و در واقع یک معمار، باید در تمامی زمینه‌های علمی و هنری خبره باشد تا بتواند اثری در خور توجه از خود به‌جا بگذارد.
سابقه کاری: 10 سال
نام شرکت: Patty Mac Inc
منطقه: انتاریو
میزان پیشنهاد: 65,000 دلار
شرایط:
  • تسلط بر نرم افزار های معماری
  • تسلط بر زبان انگلیسی
  • حداقل 5 سال تجربه در زمینه سرپرستی و نظارت تیم
  • داشتن مهارت های تحلیلی
  • توانایی حل مسائل و ارائه راهکار به شکل خلاقانه
  • توانایی کار تیمی و انطباق پذیری با انواع مختلف تیمی
  • توانایی انجام کارها به صورت مستقل
  • دانش کافی درباره مسائلی مانند معماری، توسعه سیستم های تعبیه شده، استاندارد های خطوط ریلی، سیستم های ارتباطاتی و شبکه، سیستم های کنترل،