۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مانیتوبا کانادا در رشته علوم تغذیه ای انسان

این دوره تحصیلی علوم تغذیه ای انسان شامل دوره های پایه در علوم پایه و دوره های اساسی در سوخت و ساز بدن و متابولیک و همچنین دوره های کاربردی در استفاده و مدیریت مواد غذایی با تاکید برای تغذیه انسان می باشد. دانشجویان مهارت های لازم در تخصص های مرتبط با مواد غذایی و یا صنایع غذایی را بدست می آورند. 

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه منیتوبا
رتبه: ‎241
دانشگاه منیتوبا یکی از دانشگاه‌های دولتی کانادا است که در شهر وینیپگ استان منیبا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۷۷ تأسیس شد و اولین دانشگاه غرب کانادا به شمار می‌رود. این دانشگاه دارای ۲۲ دانشکده است و در اغلب واحدهای دانشگاهی امکان ادامه تحصیل در بخش تحصیلات تکمیلی وجود دارد. دانشگاه دارای ۳ مکان اصلی است: پردیس بنتین، پردیس فورت گری و مرکز ویلیام نوری. استادان ایرانی: محمود ترابی، دانشیار رشته آمار در گروه علوم بهداشت عمومی ژیلا قمشی، زبان‌شناس ایرانی دکتر سعید قوامی دکتر فرشید نجفی، استاد دانشکده مکانیک دانشگاه تهران
رشته تحصیلی:
رشته علوم تغذیه به بررسی موضوعات مربوط به غذا و تغذیه، رژیم درمانی، ارزش مواد غذایی مختلف، عادت‌های غذایی و رابطه تغذیه با سلامت انسان و بیماری‌های مختلف می‌پردازد و نقش بسزایی در پیشگیری و کنترل بیماری‌ها دارد. به‌ بیان‌ دیگر علم تغذیه با آگاهی از تأثیر مواد غذایی در سلامت انسان و اصلاح عادات نادرست تغذیه‌ای افراد به بهبود سطح سلامت جامعه کمک می‌کند.
منطقه: وینپگ - کانادا
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 75 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 8,551 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
شرایط:
  • سوابق تحصیلی با ریزنمرات