۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوئینز کانادا در رشته هوش مصنوعی

پیشرفت در فن آوری محاسبات و در دسترس بودن داده های بزرگ منجر به تجدید تحقیقات در هوش مصنوعی (AI) ، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق شده است. هوش مصنوعی مرزهای نوآوری را در همه رشته ها تحت فشار قرار می دهد و صنعت سرمایه گذاری زیادی در فن آوری های مختلف هوش مصنوعی انجام داده است. تقاضای زیادی برای فارغ التحصیلان دارای سابقه هوش مصنوعی از آزمایشگاههای صنعت و تحقیقات وجود دارد. فارغ التحصیلان می توانند الگوریتم ها و روش های مرتبط با هوش مصنوعی را طراحی و تحلیل کنند ، از ابزارهای علمی و مهندسی مدرن استفاده کنند و از تکنیک های مبتنی بر هوش مصنوعی برای مقابله با مشکلات پیچیده تحقیق استفاده کنند. آنها تحقیقات و دانش فنی پیشرفته ای را در زمینه های مرتبط با هوش مصنوعی به دست می آورند و درک عمیقی درباره پیامدهای اخلاقی و اجتماعی هوش مصنوعی خواهند داشت

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کوئینز
رتبه: ‎239
دانشگاه دولتی شهر کینستون در منطقه انتاریو در سال 1841 تاسیس شده است. این دانشگاه 23,000 دانشجو دارد که در 10 دانشکده این دانشگاه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل اند. دوره های تحصیلی این دانشگاه به دلیل روش مدرن تحصیل و رویه هایی که دانشجویان را فراتر از کلاس درس می برند، شناخته شده است. همچنین این دانشگاه محیط مناسبی برای دانشجویان بین المللی ایجاد کرده و با برنامه های تبادل دانشجو با بیش از 220 دانشگاه سراسر دنیا، در گسترش و ارائه علم در سطح بین المللی فعال است. دوره های این دانشگاه با تاکید بر تحقیق و کسب به روزترین اطلاعات موجود هر رشته، توانسته دانشجویانی تربیت کند که با نرخ 91% بعد از اتمام تحصیل خود در بازه ای کمتر از 6 ماه مشغول به کار می شوند. در میان 159,000 فارق التحصیل این دانشگاه چهره های برجسته ای به چشم می خورد که می توان به آرتور مک دانولد، برنده جایزه نوبل فیزیک سال 2015 اشاره کرد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم داده و هوش مصنوعی
رشته مهندسی کامپیوتر به طراحی و ساخت روش های مختلف جهت استفاده کارآمد از کامپیوتر می پردازند. دانشجویان این رشته در زمینه تحلیل و طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی، تعمیر، اصلاح و توسعه روش ها و تکنولوِژی ها آموزش می بینند و فعالیت می کنند. هوش مصنوعی یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر می باشد و دانشجویان در این گرایش با مطالبی مانند: شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته، تئوری فازی، پردازش تصویر و... آشنا می شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کینگستون
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,624 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 10, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه مدرک لیسانس و ریزنمرات در رشته مرتبط به کامپیوتر
  • پذیرفته شدن در دانشگاه کوئینز بصورت رقابتی است و برای موفقیت در این رویه دانشگاه پیشنهاد آماده سازی SOP به روش خاص این دانشگاه تحت عنوان Personal Statement of Experience (PSE) را ارائه می دهد.
  • برای پذیرفته شدن در این دوره نیازی به مدرک GRE نیست