۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کوئینز کانادا در رشته تجزیه و تحلیل داده ها

دوره علوم کامپیوتر در این دانشگاه متفاوت از دوره های دیگر برگزار می شود، یکی از زیر رشته هایی که دوره 4 ساله در آن برگزار می شود تجزیه و تحلیل داده ها است.

تجزیه و تحلیل داده ها یک روش جدید برای درک سیستم های پیچیده با ساختن مدل های محاسباتی است که با داده های مشاهده شده در مورد آن سیستم ها سازگار است. این یک مؤلفه اساسی در عملکرد مشاغل و دولت ها و همچنین یک ابزار مهم تحقیقاتی است. تجزیه و تحلیل داده ها برای برنامه های کاربردی از جمله درک مشتری، تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مؤثر، توصیه به نمایش در پلتفرم هایی نظیر Netflix ، تشخیص هجوم سایبری یا کلاهبرداری مالی و موارد دیگر استفاده می شود.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کوئینز
رتبه: ‎239
دانشگاه دولتی شهر کینستون در منطقه انتاریو در سال 1841 تاسیس شده است. این دانشگاه 23,000 دانشجو دارد که در 10 دانشکده این دانشگاه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل اند. دوره های تحصیلی این دانشگاه به دلیل روش مدرن تحصیل و رویه هایی که دانشجویان را فراتر از کلاس درس می برند، شناخته شده است. همچنین این دانشگاه محیط مناسبی برای دانشجویان بین المللی ایجاد کرده و با برنامه های تبادل دانشجو با بیش از 220 دانشگاه سراسر دنیا، در گسترش و ارائه علم در سطح بین المللی فعال است. دوره های این دانشگاه با تاکید بر تحقیق و کسب به روزترین اطلاعات موجود هر رشته، توانسته دانشجویانی تربیت کند که با نرخ 91% بعد از اتمام تحصیل خود در بازه ای کمتر از 6 ماه مشغول به کار می شوند. در میان 159,000 فارق التحصیل این دانشگاه چهره های برجسته ای به چشم می خورد که می توان به آرتور مک دانولد، برنده جایزه نوبل فیزیک سال 2015 اشاره کرد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کینگستون
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 34,962 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 10, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • پذیرفته شدن در دانشگاه کوئینز بصورت رقابتی است و برای موفقیت در این رویه دانشگاه پیشنهاد آماده سازی SOP به روش خاص این دانشگاه تحت عنوان Personal Statement of Experience (PSE) را ارائه می دهد.
  • مدارک تحصیلی هر کشور بصورت جداگانه حین پذیرش بررسی می شوند