x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کوئینز کانادا در رشته توسعه بازی های ویدئویی

دوره علوم کامپیوتر در این دانشگاه متفاوت از دوره های دیگر برگزار می شود، یکی از زیر رشته هایی که دوره 4 ساله در آن برگزار می شود توسعه بازی های ویدئویی است.

بازی های ویدئویی به یک پدیده فرهنگی جهانی تبدیل شده و به سرگرمی، تعامل اجتماعی ، آموزش و بیان هنری کمک می کنند. توسعه بازی های ویدئویی شامل برخی از چالش برانگیز ترین و جالب ترین زمینه های علوم رایانه ای ، از جمله موضوعات متنوعی مانند هوش مصنوعی ، گرافیک ، سیستم های توزیع شده و تعامل انسان و کامپیوتر است. این دوره لیسانس دانشجویان را با اصول طراحی و توسعه بازی آشنا می کند.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کینگستون
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 88
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 34,962 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه کوئینز
رتبه: ‎239
دانشگاه دولتی شهر کینستون در منطقه انتاریو در سال 1841 تاسیس شده است. این دانشگاه 23,000 دانشجو دارد که در 10 دانشکده این دانشگاه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل اند. دوره های تحصیلی این دانشگاه به دلیل روش مدرن تحصیل و رویه هایی که دانشجویان را فراتر از کلاس درس می برند، شناخته شده است. همچنین این دانشگاه محیط مناسبی برای دانشجویان بین المللی ایجاد کرده و با برنامه های تبادل دانشجو با بیش از 220 دانشگاه سراسر دنیا، در گسترش و ارائه علم در سطح بین المللی فعال است. دوره های این دانشگاه با تاکید بر تحقیق و کسب به روزترین اطلاعات موجود هر رشته، توانسته دانشجویانی تربیت کند که با نرخ 91% بعد از اتمام تحصیل خود در بازه ای کمتر از 6 ماه مشغول به کار می شوند. در میان 159,000 فارق التحصیل این دانشگاه چهره های برجسته ای به چشم می خورد که می توان به آرتور مک دانولد، برنده جایزه نوبل فیزیک سال 2015 اشاره کرد.
شرایط :
  • ارائه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات
  • پذیرفته شدن در دانشگاه کوئینز بصورت رقابتی است و برای موفقیت در این رویه دانشگاه پیشنهاد آماده سازی SOP به روش خاص این دانشگاه تحت عنوان Personal Statement of Experience (PSE) را ارائه می دهد.
  • مدارک تحصیلی هر کشور بصورت جداگانه حین پذیرش بررسی می شوند
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 10, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه