x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه رجینا کانادا در رشته زبان شناسی

زبانشناسی مطالعه علمی همه اشکال زبان بشر است. این رشته در ارتباط با جستجوی الگوهای صوتی ، ساختار عبارت و معنی است که زیربنای زبانهای مورد استفاده ماست. برنامه زبان و زبانشناسی توسط اعضای هیئت علمی در زمینه های مختلفی در داخل دانشگاه تدریس می شود. گروه زبانها ، هنرها و فرهنگهای بومی ، دانشگاه ملل اول کانادا (از جمله سه دانشکده زبانشناسی تمام وقت) تعداد زیادی دوره را ارائه می دهد

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه رجینا
رتبه: ‎948
دانشگاه رجینا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در رجینا ، ساسکاچوان کانادا واقع شده است. در سال 1911 به عنوان یک دبیرستان فرقه خصوصی کلیسای متدیست کانادا تأسیس شد ، [5] این انجمن با دانشگاه ساسکاچوان به عنوان یک کالج جوان در سال 1925 شروع به کار کرد ، و کاملاً در سال 1934 به دانشگاه واگذار شد. در سال 1961 به عنوان پردیس Regina از دانشگاه Saskatchewan به درجه اعطای مدرک رسید. این دانشگاه در سال 1974 به یک دانشگاه خودمختار تبدیل شد. [6] [7] دانشگاه رجینا ثبت نام بیش از 15000 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت دارد. [3] روزنامه دانشجویی دانشگاه ، "کاریلون" ، عضو CUP است. این دانشگاه از لحاظ مدرک بسیار معتبر است. دانشگاه رجینا به دلیل تمرکز بر یادگیری تجربی [8] مشهور است و در 41 برنامه علاوه بر مکان های آموزش تعاون ، کارآموزی ، مکان های حرفه ای و کارآموزی را نیز ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
زبان­شناسی علم مطالعه تمامی جنبه­های زبان بشر است. از میان بیش از ۶۰۰۰ زبان دنیا، بیشتر آن‌ها هرگز به درستی توصیف، مطالعه و حتی نوشته نشده­اند. بسیاری از این زبان‌ها در ۵۰ سال آینده از روی کره خاکی محو خواهند شد. مستندسازی این زبان‌ها به دلایل بسیاری اهمیت دارد، که یکی از آن‌ها اشتیاق بشر برای پاسخ به یک پرسش اساسی است: چرا و از چه جهاتی زبان‌های دنیا با هم شباهت دارند؟ چرا و از چه جهاتی آن‌ها با هم متفاوتند. این همه را با آنچنان سرعتی انجام می­دهیم که به ندرت پیش می­آید به این روندهای شگرف وقعی بگذاریم.این همه، زمانی توجه ما را به خود جلب خواهد کرد که درصدد یادگیری زبانی دیگر برآییم، یا با کودکانی برخورد کنیم که در سن فراگیری زبان مادریشان هستند، یا افرادی را ببینیم که دچار اختلال زبانی شده­اند. تلاش زبان­شناسان نیز در راستای پی‌بردن و صورت­بندی این دانش ناخودآگاه زبانی است؛چگونه اهل زبان این دانش را به کار می‌گیرند و چگونه در کودکی، خود آن را اکتساب کردند؟برخی از زبان­شناسان از طریق مشاهده و توصیف ساختِ زبان(دستور زبان)به این امر مبادرت می­ورزند.برخی دیگر بررسی خود را به مسائلی از قبیل یادگیری زبان در کودکان، اشتباه‌های لُپی(که ناخودآگاه صورت می­گیرند)و اختلالات زبانی کودکان یا سالخوردگان معطوف می­کنند. برخی زبان­شناسان به مطالعه جنبه اجتماعی زبان می­پردازند.آن‌ها این مطالعه را به روش‌های مختلف انجام می‌دهند، از قبیل مشاهده و توصیف مکالمات حضوری یا تلفنی، بررسی روایت شفاهی داستان و مکالمات بین پزشک و بیمار و همچنین از طُرُق دیگری که زبان برای تعاملات اجتماعی به کار گرفته می­شود.این گروه از زبان‌شناسان همچنین در تلاشند تا پی ببرند به اینکه چه طور مردم زبان را با حرکات در می­آمیزند تا بدین‌وسیله منظور خود را به دیگران برسانند(مثل چشمک زدن، اخم کردن، اشارات مختلف با دست و نظیر این‌ها).زبان­شناسان تأثیر مقولات زبانی را بر تفکر و رفتار روزمره انسان‌ها مورد بررسی قرار می­دهند و نیز به این پرسش می­پردازند که آیا گویشوران زبان‌های مختلف از اندیشیدنِ به غایت متفاوت نیز برخوردارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
موضوع دوره: زبان شناسی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱