۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه رجینا کانادا در رشته مدیریت

دانشگاه رجینا برای به دست آوردن دانش و تجربه در تجارت ، تعدادی برنامه را برای شما ارائه می دهد. برنامه مدیریت اقتصادی و مدیریت عمومی به شما امکان می دهد کلاس هایی را از همه زمینه های تجاری برپا کنید و از دیدگاه های مختلف درک مفاهیم تجاری را بدست آورید. شما در زمینه تئوری و عمل مدیریت کسب و کار ، رفتار سازمانی ، مدیریت عملیات ، ارتباطات و تصمیم گیری کلی مدیریت ، متخصص خواهید شد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه رجینا
رتبه: ‎948
دانشگاه رجینا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در رجینا ، ساسکاچوان کانادا واقع شده است. در سال 1911 به عنوان یک دبیرستان فرقه خصوصی کلیسای متدیست کانادا تأسیس شد ، [5] این انجمن با دانشگاه ساسکاچوان به عنوان یک کالج جوان در سال 1925 شروع به کار کرد ، و کاملاً در سال 1934 به دانشگاه واگذار شد. در سال 1961 به عنوان پردیس Regina از دانشگاه Saskatchewan به درجه اعطای مدرک رسید. این دانشگاه در سال 1974 به یک دانشگاه خودمختار تبدیل شد. [6] [7] دانشگاه رجینا ثبت نام بیش از 15000 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت دارد. [3] روزنامه دانشجویی دانشگاه ، "کاریلون" ، عضو CUP است. این دانشگاه از لحاظ مدرک بسیار معتبر است. دانشگاه رجینا به دلیل تمرکز بر یادگیری تجربی [8] مشهور است و در 41 برنامه علاوه بر مکان های آموزش تعاون ، کارآموزی ، مکان های حرفه ای و کارآموزی را نیز ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
موضوع دوره: مدیریت
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,351 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15