x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه رجینا کانادا در رشته فلسفه

آیا علاقه مند به کشف سوالات مربوط به وجود انسان هستید؟ آیا از بحث درباره معنای زندگی لذت می برید؟ در فلسفه سوالات بسیاری وجود دارد، فلسفه ما را تشویق می کند تا فرضیات روزمره ای که زندگی ما را تشکیل می دهد بررسی کنیم. شما به عنوان یک دانشجوی فلسفه ، فلاسفه کلاسیک مانند ارسطو و افلاطون را مطالعه خواهید کرد و ایده های تأثیرگذار و دگرگون کننده جهانی دکارت ، مارکس و روسو را بررسی خواهید کرد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه رجینا
رتبه: ‎948
دانشگاه رجینا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در رجینا ، ساسکاچوان کانادا واقع شده است. در سال 1911 به عنوان یک دبیرستان فرقه خصوصی کلیسای متدیست کانادا تأسیس شد ، [5] این انجمن با دانشگاه ساسکاچوان به عنوان یک کالج جوان در سال 1925 شروع به کار کرد ، و کاملاً در سال 1934 به دانشگاه واگذار شد. در سال 1961 به عنوان پردیس Regina از دانشگاه Saskatchewan به درجه اعطای مدرک رسید. این دانشگاه در سال 1974 به یک دانشگاه خودمختار تبدیل شد. [6] [7] دانشگاه رجینا ثبت نام بیش از 15000 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت دارد. [3] روزنامه دانشجویی دانشگاه ، "کاریلون" ، عضو CUP است. این دانشگاه از لحاظ مدرک بسیار معتبر است. دانشگاه رجینا به دلیل تمرکز بر یادگیری تجربی [8] مشهور است و در 41 برنامه علاوه بر مکان های آموزش تعاون ، کارآموزی ، مکان های حرفه ای و کارآموزی را نیز ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
فلسفه
مطالعه سؤالات عمومی و اساسی است در مورد وجودت، دانش، ارزشها، عقل، ذهن و زبان. این سوالات معمولا در قالب مسائل بررسی و حل می شوند. سوالات پایه ای فلسفه پیرامون احتمال دانستن هر دانش و توانایی اثبات آن شکل گرفته است و امروزه این سوالات بسیار پیچیده تر و تخصصی تر شده اند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ساسکاچوان
موضوع دوره: فلسفه
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,013 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱