x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

این دانشگاه پرستاران حرفه ای را آموزش می دهد تا شغل رویاهایشان را دنبال کنند. فارغ التحصیلان تمرین های پیشرفته همه بخش های مراقبت های بهداشتی  را دنبال خواهند کرد و به شکل گیری آینده سیستم سلامت ما کمک می کنند. برنامه درسی جامع این دانشگاه ، برنامه های متناسب با اهداف زبان آموزان و گزینه های مطالعه پاره وقت همه به دانشجویان کمک می کند تا تحصیلات تکمیلی را در پیشرفت شغلی حرفه ای خود قرار دهند.

رشته تحصیلی :
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : انتاریو
موضوع دوره : پرستاری
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 93
حداقل نمره آیلتس : 7
حداقل معدل : 15
مبلغ دقیق شهریه : 33,000 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه رایرسون
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه رایرسون (به انگلیسی: Ryerson University)، یکی از دانشگاه‌های معتبر کانادا بوده که در مرکز شهر تورنتو قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۴۸ تأسیس شده و در مجموع بیش از ۳۶٬۰۰۰ نفر دانشجوی کارشناسی و ۲۰۰۰ نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارد. یک موسسه آموزش عالی دقیقا در قلب تورنتو می باشد. رسالت اصلی دانشگاه ryerson کانادا تامین نیازهای اجتماعی و آموزش کیفی جامعه متنوع ش می باشد. در حقیقت ترکیب آموزش حرفه ای و تئوریکی است که این دانشگاه را از سایر دانشگاههای کانادا متمایز می سازد.
طول دوره : 2 سال
ددلاین : شروع: January 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه