x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه رایرسون کانادا در رشته خبرنگاری

روزنامه نگاری را در دانشگاه رایرسون بخوانید و برای تغییر جهان آماده شوید.به لطف آموزش های مفید متخصصان صنعت، مهارت های قابل انتقال و قابل فروش در مصاحبه ، تفکر انتقادی ، نوشتن و تحقیق را به دست خواهید آورد. قرار دادن رویداد های فعلی در متن و درک مسائل و روند های اصلی را یاد خواهید گرفت. شما همچنین می توانید تجربه گزارشگری عملی را در اتاق خبر برجسته این دانشگاه، ویرایش مجموعه ها و کار آموزی ایجاد کنید.

رشته تحصیلی :
خبرنگاری
تعریف خبرنگاری، تولید و توزیع گزارش از وقایع است. رسانه هایی که خبرنگاران در آن فعالیت دارند شامل روزنامه، تلویزیون، رادیو و اینترنت می باشد. روش خبرنگاری بسته به هر کشور متفاوت است و در برخی کشور ها خبرها و رسانه ها تحت کنترل دولت قرار دارد. در این رشته دانشجویان علاوه بر فراگیری اصول خبرنگاری با شیوه های تخصصی تر بازارکار رشته خود نیز آشنا خواهند شد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : انتاریو
موضوع دوره : خبرنگاری
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 105
حداقل نمره آیلتس : 7.5
حداقل معدل : 15
مبلغ دقیق شهریه : 27,904 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه رایرسون
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه رایرسون (به انگلیسی: Ryerson University)، یکی از دانشگاه‌های معتبر کانادا بوده که در مرکز شهر تورنتو قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۴۸ تأسیس شده و در مجموع بیش از ۳۶٬۰۰۰ نفر دانشجوی کارشناسی و ۲۰۰۰ نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارد. یک موسسه آموزش عالی دقیقا در قلب تورنتو می باشد. رسالت اصلی دانشگاه ryerson کانادا تامین نیازهای اجتماعی و آموزش کیفی جامعه متنوع ش می باشد. در حقیقت ترکیب آموزش حرفه ای و تئوریکی است که این دانشگاه را از سایر دانشگاههای کانادا متمایز می سازد.
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: January 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه