۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سایمون فریزر کانادا در رشته علوم سلامت

دوره علوم سلامت دانشگاه سایمون فریزر، دانشجویان را برای طیف گسترده ای از مشاغل صنعت سلامت و موسسات پزشکی آماده می سازد. این دانشکده طی دوره های خود به مسائلی همچون بهداشت جهانی ، بهداشت محیطی و شغلی، سم شناسی، بهداشت مادران و کودکان، اپیدمیولوژی و آمارهای زیستی، ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری، بیماریهای عفونی، بیماریهای مزمن و سالخوردگی، بهداشت روان و استفاده از مواد، نابرابریهای اجتماعی و تاثیر آن بر سلامت، بهداشت دوران باروري و سياست بهداشت، به صورت تخصصی می پردازد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه سایمون فریزر
رتبه: ‎314
دانشگاه دولتی منطقه بریتیش کلمبیا که سه پردیس دانشگاهی در برنابی، سورِی و ونکوور دارد و بیش از 30,000 دانشجو و 950 عضو هیئت علمیه در حال فعالیت است. دوره های تحصیلی مقاطع لیسانس و فوق لیسانس این دانشگاه در تمامی سال و در سه ترم برقرار اند. این دانشگاه در سال 1965 با 2500 دانشجو شروع به فعالیت کرد. این دانشگاه از 8 دانشکده تشکیل داده شده که در رشته های هنر، علوم کاربردی، محیط زیست، علوم سلامت و علوم ارتباط را شامل می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته علوم بهداشت
رشته علوم بهداشتي در تغذيه شاخه‌اي از علوم پزشكي و آميخته‌اي از علوم زيستي، بهداشتي و تغذيه است كه بر پايه علم تغذيه و باتوجه به عوامل فيزيكي، فرهنگي و اجتماعي اقتصادي در راستاي ارتقاء سلامت جامعه گام بر مي‌دارد. يكي از شرايط حفظ و ارتقاء سلامت فرد و جامعه دريافت غذاي سالم و كافي است. غذا نه تنها بايد نيازهاي فيزيولوژيك را برآورده سازد، بلكه بايد با شرايط و وضعيت اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جامعه نيز هماهنگي داشته باشد. مسئوليت اساسي دانش آموخته علوم بهداشتي در تغذيه اين است كه با در نظر گرفتن نيازها و امكانات جامعه و با حفظ ارزشهاي انساني و اجتماعي در جهت تأمين و ارتقاء سلامت جامعه گام بردارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: برنابی
طول دوره: 2 سال
هزینه خدمات اضافی: 405 دلار
هزینه ورودی: 87 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 9,757 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 4, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 93
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس مورد تایید دانشگاه و ریزنمرات به همراه چارت درسی