۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد کار 🔗 کار در کانادا

کار در شرکت سیستما سولوشنز شهر کالگری کانادا برای برنامه نویس کامپیوتر

شرکت Systema Solutions شرکتی فعال در بحث تولید نرم افزار می باشد. این شرکت در سال 2008 تاسیس شده و طیف گسترده ای از خدمات کامپیوتری به مشتریان خود ارائه می دهد.
وظایف شما در این شرکت شامل کد نویسی نرم افزار، اصلاح ادغام و آزمایش آن، رفع مشکلات فنی، تهیه گزارش، کتابچه راهنما و سایر مستندات در مورد وضعیت، بهره برداری و نگهداری از نرم افزار. کمک در جمع آوری و مستند سازی الزامات کاربر و ...

کشور: کانادا
نوع مهارت:
برنامه نویس کامپیوتر
یک برنامه نویس کامپیوتر که در اصطلاح روزمره به او کدنویس هم می گویند، یک متخصص مباحث کامپیوتری است که نرم افزار برای سیستم عامل ها و یا سخت افزارها می نویسد. یک برنامه نویس می تواند متخصص امور کامپیوتری و سخت افزار باشد، و یا تنها در زمینه کد نوشتن مهارت داشته باشد. تقریبا تمامی برنامه نویسان از زبان های برنامه نویسی به عنوان ابزاری برای نوشتن نرم افزارها استفاده می کنند، زبان هایی مثل C++، جاوا، پایتون، #C و ... که از این زبان ها به عنوان عنوان شغلی خود نیز بهره می برند. به عنوان مثال برنامه نویس پایتون. علاوه بر این زبان های برنامه نویسی، زبان هایی نیز برای طراحی و ساخت و پرداخت صفحه های مجازی وجود دارد که افراد فعال در این رشته خود را طراح وب می دانند.
سابقه کاری: 3 سال
نام شرکت: Systema Solutions Inc.
منطقه: کالگری
میزان پیشنهاد: 57,051 دلار
شرایط:
  • تسلط بر زبان انگلیسی
  • مدرک لیسانس در رشته های مرتبط با کامپیوتر
  • مهارت کار با Microsoft Dynamics NAV
  • مهارت کار با Microsoft Visual Studio
  • مهارت های اصولی کامپیوتری و اینترنت