۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه تورنتو کانادا در رشته پرستاری

دانشکده پرستاری در بین برنامه های برتر پرستاری در جهان از نظر تحصیلات و تحقیقات قرار دارد. پرستاری قلب و عروق، پرستاری سلامت عمومی، پرستاری مراقبت های ویژه اطفال، پرستاری دیابت و پرستاری اورژانس از جمله شاخه های این رشته هستند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎29
دانشگاه تورنتو (به انگلیسی: University of Toronto)، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دانشگاه کانادا است که در شهر تورنتو قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۲۷ تأسیس شده و در در مجموع پردیس‌ها تا حدود ۷۳٬۰۰۰ نفر دانشجو داشته‌است. این دانشگاه بسیار معتبر، عضو انجمن دانشگاه‌های آمریکایی نیز هست. بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان در آموزش عالی توسط موسسهٔ تایمز در سال ۲۰۱۵، دانشگاه تورنتو در مکان ۱۹ در سطح جهان و رتبهٔ ۱ در کانادا قرار داشته، در حالی که براساس نظامِ رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۵، این دانشگاه در رتبهٔ ۳۴ جهان و رتبهٔ ۲ در کانادا قرار گرفته‌است. در رتبه‌بندی علمی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۴، دانشگاه تورنتو در مکان رتبه ۹ جهان و جایگاه اول در کانادا قرار داشت. دانشکده هنر و علوم، دانشکده علوم کاربردی و مهندسی، دانشکده معماری، نقاشی و طراحی، دانشکده موسیقی، دانشکده جنگلداری، دانشکده اطلاعات، دانشکده پزشکی، دانشکده پرستاری، دانشکده داروسازی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده علوم حرکتی و تربیت بدنی از جمله دانشکده های این دانشگاه هستند.
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: پرستاری
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 53,290 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 10, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16