۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه تورنتو کانادا در رشته باستان شناسی

متخصص باستان شناسی (برنامه هنری) برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند ضمن تمرکز روی منابع آموزشی بخشهای مختلف ، در باستان شناسی متمرکز شوند.دانشجویان علاقمند به دنبال تحصیلات تکمیلی باید آن را با مطالعه زبانهای باستانی و مدرن مربوط به حوزه اصلی مورد علاقه خود ترکیب کنند. این رشته برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند علایق خود را در باستان شناسی با همکاری یک رشته در زمینه دیگری مانند هنر ، کلاسیک ، علوم زمین ، تاریخ یا تمدنهای نزدیک و خاورمیانه دنبال کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎29
دانشگاه تورنتو (به انگلیسی: University of Toronto)، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دانشگاه کانادا است که در شهر تورنتو قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۲۷ تأسیس شده و در در مجموع پردیس‌ها تا حدود ۷۳٬۰۰۰ نفر دانشجو داشته‌است. این دانشگاه بسیار معتبر، عضو انجمن دانشگاه‌های آمریکایی نیز هست. بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان در آموزش عالی توسط موسسهٔ تایمز در سال ۲۰۱۵، دانشگاه تورنتو در مکان ۱۹ در سطح جهان و رتبهٔ ۱ در کانادا قرار داشته، در حالی که براساس نظامِ رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۵، این دانشگاه در رتبهٔ ۳۴ جهان و رتبهٔ ۲ در کانادا قرار گرفته‌است. در رتبه‌بندی علمی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۴، دانشگاه تورنتو در مکان رتبه ۹ جهان و جایگاه اول در کانادا قرار داشت. دانشکده هنر و علوم، دانشکده علوم کاربردی و مهندسی، دانشکده معماری، نقاشی و طراحی، دانشکده موسیقی، دانشکده جنگلداری، دانشکده اطلاعات، دانشکده پزشکی، دانشکده پرستاری، دانشکده داروسازی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده علوم حرکتی و تربیت بدنی از جمله دانشکده های این دانشگاه هستند.
رشته تحصیلی:
رشته باستان‌شناسی
باستان‌شناسی شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به مطالعهٔ گذشته از طریقِ مدارکِ مادی می‌پردازد. با این تعریف، چه‌بسا بتوان رهیافت‌های باستان‌شناختی را در مطالعهٔ پدیده‌های امروزی نیز به کار بست. قلمرو باستان‌شناسی تمام گذشته تا حال را دربرمی‌گیرد، چون تمامیِ وقایع بی‌درنگ پس از وقوع به جزئی از گذشته بدل می‌شود. باستان‌شناسان از بررسیِ خانه، کارگاه، یا مدرسه‌ای نوساز اطلاعاتی کسب می‌کنند که دست‌کمی از اطلاعاتِ حاصل از بررسیِ یک غار یا پناهگاهِ دورانِ دیرینه‌سنگی یا بنایی رومی ندارد. منابعِ اطلاعاتیِ باستان‌شناسی از داده‌های مادی (یا دیگر داده‌هایی) تشکیل می‌شود که به نحوی به انسان مربوط است و ما آن‌ها را آثارِ فرهنگی می‌خوانیم.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: باستان شناسی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 53,290 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 10, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16