۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ویکتوریا کانادا در رشته تئاتر


تحصیلات تکمیلی شما در یک محیط تحقیق پویا خواهد بود. شما با گروه متنوعی از دانش آموزان در کلاس های کوچک کار خواهید کرد.و از دانشکده مشهور ما مشاوره و پشتیبانی واقعی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید از امکانات و برتری های فنی ما استفاده کنید و نمایش رویاهای خود را به واقعیت برسانید.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه ویکتوریا
رتبه: ‎301 – 400
دانشگاه ویکتوریا ، واقع در ویکتوریا، پایتخت بریتیش کلمبیا، یکی از دانشگاه‌های برتر تحقیقاتی کانادا است. UVic به مدت دو سال متوالی به عنوان دومین دانشگاه جامع برتر در کانادا رتبه‌بندی شده‌است. پردیس این دانشگاه در ۷ کیلومتری شمال مرکز شهر ویکتوریا واقع شده‌است و بیش از ۴۰۳ هکتار مساحت دارد. این دانشگاه دومین مؤسسه تحقیقاتی بزرگ منطقه و پیشرو در پروژه‌های مربوط به بستر دریا و آبهای عمیق رصدخانه VENUS و NEPTUNE است. دانشگاه ویکتوریا بیش از ۲۱۰۰۰ دانشجو دارد که ۳۴۴۶ نفر از آنان دانشجوی مقاطع ارشد و دکترا هستند، همچنین این دانشگاه میزبان ۳۸۱۸ دانشجوی بین‌المللی علاقه‌مند به تحصیل در کانادا است لازم است ذکر شود که این دانشگاه سالانه تعداد زیادی دانشجوی خارجی می‌پذیرد. دانشگاه ویکتوریا قدیمی‌ترین دانشگاه در بریتیش کلمبیاست، که در سال ۱۹۰۳به عنوان یک دانشگاه وابسته به دانشگاه مک گیل تأسیس شد اما در سال ۱۹۶۳به عنوان یک دانشگاه مستقل شناخته شد و به درجه اعطای مدرک رسید. UVic با داشتن شبکه گسترده‌ای از همکاری بل دانشگاه‌های جهان، ۱۰۰برنامه تحصیلی را در در ۲۵ کشور جهان ارائه می‌دهد. UVic به ارتباطات جهانی متعهد است. اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان آن با بیش از ۳۰۰ مؤسسه در ۷۰ کشور جهان همکاری دارند.
رشته تحصیلی:
مطالعه تئاتر
مطالعات تئاتری (که گاهی از آن به عنوان تئاتولوژی یا دراماتیک یاد می شود) مطالعه عملکرد تئاتری در رابطه با متن های ادبی ، جسمی ، روانشناسی ، جامعه شناختی و تاریخی آن است
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بریتیش کلمبیا
مبلغ دقیق شهریه: 1,299 دلار
ددلاین: شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7