۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه واترلو کانادا برای تمام رشته های پژوهش محور

دانشگاه واترلو جایزه تعالی بین المللی استاد (IMAE) را به دانشجویان بین المللی که مایل به گذراندن دوره های کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیقات در دانشگاه واترلو هستند ، ارائه می دهد. دانشجویان پس ثبت نام در دوره تحصیلی پژوهش محور بطور خودکار برای بورسیه در نظر گرفته می شوند و فرایند گزینش از طرف دانشکده یا دپارتمان صورت می گیرد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه واترلو
رتبه: ‎173
دانشگاه دولتی واترلو منطقه آنتاریو در سال 1957 تنها با 75 دانشجو شروع به کار کرد. طبق آمار رسمی دانشگاه حدود 41,000 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و در سال 2019 آمار نشان می دهد که 6438 مدرک لیسانس، 1926 مدرک فوق لیسانس و 327 مدرک دکترا توسط این دانشگاه برای دانشجویان صادر شده است. در کنار این آمار و ارقام بیش از 48,000 دانشجوی ورودی نیز برای دوره های آنلاین این دانشگاه گزارش شده است. دانشجویان بین المللی نیز سهم دار بخشی از این دانشگاه محسوب می شوند. به قسمی که 21% دانشجویان لیسانس و 40% دانشجویان فوق لیسانس این دانشگاه، دانشجویان بین المللی هستند. 98.2% این دانشجویان نیز پس از اتمام تحصیل خود، توانسته اند مشغول به کار شوند.
شرایط سن: حداقل 18 سال
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: واترلو
طول دوره: 2.5 سال
مقدار فاند: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • متقاضیان باید دانشجویان بین المللی با مجوز معتبر تحصیل در کانادا باشند که به صورت تمام وقت ثبت نام کرده و شهریه بین المللی را پرداخت کنند.
  • دانشجویان بایستی از شرایط پذیرش رشته مورد نظر خود برخوردار باشند
  • دانشجویان بایستی تابعیت بین المللی داشته باشند ویا اجازه اقامت تحصیلی را کسب کرده باشند
  • دانشجویانی که قبلاً جایزه دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی (ISMA) را کسب کرده باشند برای این نوع بورسیه واجد شرایط نیستند