۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه واترلو کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر

آیا می خواهید برای مقابله با علائم بیماری پارکینسون ، یک محرک مغز طراحی کنید؟ نرم افزاری را برای محافظت از شرکت ها در برابر حملات سایبری توسعه دهید؟ سکوی بازی پیشگام بعدی را ایجاد کنید؟ بین آزمایشگاه ها و سخنرانی ها  شما با همه جوانب کامپیوتر ، از تراشه ها و سیم کشی گرفته تا نرم افزارها ، شبکه ها و ارتباطات ، آشنا خواهید شد. شما امکان کار در همکاری مشترک این دانشگاه به حقوق را هم خواهید داشت. در نهایت در انتهای دوره مهندسی کامپیوتر دانشگاه واترلو شما به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار ، مهندس سخت افزار ، متخصص فناوری اطلاعات ، طراح سیستم و سایر موارد برای ورود به حرفه خود آماده خواهید شد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه واترلو
رتبه: ‎173
دانشگاه دولتی واترلو منطقه آنتاریو در سال 1957 تنها با 75 دانشجو شروع به کار کرد. طبق آمار رسمی دانشگاه حدود 41,000 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و در سال 2019 آمار نشان می دهد که 6438 مدرک لیسانس، 1926 مدرک فوق لیسانس و 327 مدرک دکترا توسط این دانشگاه برای دانشجویان صادر شده است. در کنار این آمار و ارقام بیش از 48,000 دانشجوی ورودی نیز برای دوره های آنلاین این دانشگاه گزارش شده است. دانشجویان بین المللی نیز سهم دار بخشی از این دانشگاه محسوب می شوند. به قسمی که 21% دانشجویان لیسانس و 40% دانشجویان فوق لیسانس این دانشگاه، دانشجویان بین المللی هستند. 98.2% این دانشجویان نیز پس از اتمام تحصیل خود، توانسته اند مشغول به کار شوند.
رشته تحصیلی:
مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: واترلو
مبلغ دقیق شهریه: 38,403 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 8, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 28, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
  • پس از بررسی مدرک ممکن است نیاز به گذراندن برخی دروس پیش نیاز باشد