۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه وسترن کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر

سال اول دوره مهندسی کامپیوتر این دانشگاه برای تمام دوره های مهندسی مشترک می باشد. پس از گذراندن سال اول، دانشجویان بین دو گرایش این دوره حق انتخاب دارند.

Electronic Devices for Ubiquitous Computing:

این گرایش به ساخت و طراحی سخت افزار سیستم ها و تاکید بیشتر بر نحوه پیاده سازی نرم افزار آن ها می پردازد. این دوره دانشجویان را با اصول اولیه معماری کامپیوتر، طراحی سخت افزار و نرم افزار، هوش مصنوعی، توانایی ساخت برنامه های موبایل و ... آشنا می کند

Software Systems for Ubiquitous Computing:

این برنامه به صورت تخصصی برای طراحی نرم افزارهای نزدیک به سیستم و نرم افزارهایی که مستقیما با سخت افزار دستگاه تعامل دارند، مانند سیستم عامل های تلفن های همراه هوشند، می پردازد. تمرکز این برنامه بر مباحثی چون اصول علم طراحی نرم افزار، حفاظت از داده، سیستم های کنترل دیجیتال، سیستم های پروسس تصویر و ... می باشد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتاریو
هزینه ورودی: 111 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 29,459 دلار
هزینه خانه: 9,983 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2020 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات از موسسه آموزشی مورد تائید آموزش و پرورش ایران
  • ارائه اصل مدرک دیپلم(متوسطه) و ریزنمرات از موسسه آموزشی مورد تائید آموزش و پرورش ایران
  • نمرات هیچ یک از آیتم های آیلتس نباید زیر 6 و برای تافل زیر 20 باشد