۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه وسترن کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر

این دوره چهار ساله در داشگاه وسترن کانادا، دارای پایان نامه می باشد. این برنامه تاکید بر مباحث تحقیقاتی دارد و قبولی در این دوره بر اساس پیشینه تحصیلی افراد و مدرک فوق لیسانس آنها می باشد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتاریو
طول دوره: 4 سال
هزینه خدمات اضافی: 570 دلار
هزینه ورودی: 111 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 1,511 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 31, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک فوق لیسانس در علوم، مهندسی و یا دیگر رشته های مرتبط با کامپیوتر و ریزنمرات
  • پذیرش در این دانشگاه بر اساس نمرات مدرک فوق لیسانس و معدل و پیشینه تحصیلی می باشد
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه