۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه وسترن کانادا در رشته علوم کامپیوتر

دوره تحصیلی لیسانس علوم کامپیوتر در دانشگاه وسترن کاناد، دوره ای تخصصی در پردیس دانشگاهی زیبای این دانشگاه است، که علاوه بر آماده سازی دانشجویان برای پروژه های تحقیقاتی در مقاطع عالی، با دوره های کارآموزی در شرکت های کامپیوتری، دانشجویان را برای ورود به صنعت نیز آماده می کند. علاوه بر دریافت مدرک لیسانس، امکان دریافت مدارک تکمیلی که طبق همکاری این دانشکده با دانشکده های دیگر ارائه می شود نیز وجود دارد.

برای شرکت در این دوره نیاز به لپ تاپ با مشخصات خاصی است، قبل از اقدام برای پذیرش حتما این هزینه های را نیز در نظر بگیرید.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتاریو
هزینه ورودی: 111 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 24,834 دلار
هزینه خانه: 9,983 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2020 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات از موسسه آموزشی مورد تائید آموزش و پرورش ایران
  • ارائه اصل مدرک دیپلم(متوسطه) و ریزنمرات از موسسه آموزشی مورد تائید آموزش و پرورش ایران
  • نمرات هیچ یک از آیتم های آیلتس نباید زیر 6 و برای تافل زیر 20 باشد