x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وسترن کانادا در رشته علوم کامپیوتر

دوره فوق لیسانس علوم کامپیوتر در دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه وسترن برگزار می شود که فعالیت های تحقیقاتی در سطح کشوری و جهانی دارد. دانشجویان این دوره ها حتی پس از فارق التحصیلی نیز جزو خانواده این دانشگاه باقی می مانند و برای شرکت در سمینار ها و تشکیل کمیته های این دانشگاه فعال هستند.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : آنتاریو
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 86
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل معدل : 16
مبلغ دقیق شهریه : 11,587 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
شرایط :
  • ارائه اصل مدرک لیسانس در علوم، مهندسی و یا دیگر رشته های مرتبط با کامپیوتر و ریزنمرات
  • پذیرش در این دانشگاه بر اساس نمرات مدرک لیسانس و معدل و پیشینه تحصیلی می باشد و داشتن حداقل شرایط پذیرش، گرفتن پذیرش را تضمین نیم کند و پذیرش این دانشگاه رقابتی می باشد
  • برای افرادی که مدرک تحصیلی آنها در رشته کامپیوتر نیست، در صورتی که از دانشگاهی معتبر مدرک داشته و مباحث مبانی کامپیوتر را گذرانده باشند، امکان دریافت پذیرش وجود دارد
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 15, 2021

پیشنهادات مشابه