۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وسترن کانادا در رشته علوم کامپیوتر

دوره فوق لیسانس علوم کامپیوتر در دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه وسترن برگزار می شود که فعالیت های تحقیقاتی در سطح کشوری و جهانی دارد. دانشجویان این دوره ها حتی پس از فارق التحصیلی نیز جزو خانواده این دانشگاه باقی می مانند و برای شرکت در سمینار ها و تشکیل کمیته های این دانشگاه فعال هستند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتاریو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 11,587 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - ددلاین ثبت نام: March 23, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • ارائه اصل مدرک لیسانس در علوم، مهندسی و یا دیگر رشته های مرتبط با کامپیوتر و ریزنمرات
  • پذیرش در این دانشگاه بر اساس نمرات مدرک لیسانس و معدل و پیشینه تحصیلی می باشد و داشتن حداقل شرایط پذیرش، گرفتن پذیرش را تضمین نیم کند و پذیرش این دانشگاه رقابتی می باشد
  • برای افرادی که مدرک تحصیلی آنها در رشته کامپیوتر نیست، در صورتی که از دانشگاهی معتبر مدرک داشته و مباحث مبانی کامپیوتر را گذرانده باشند، امکان دریافت پذیرش وجود دارد