۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه یورک کانادا در رشته روانشناسی

علاقه مندان به رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی، شما می توانید تقریباً در تمام زمینه های روانشناسی تحصیل کنید زیرا برنامه دانشگاه یورک بیشترین تنوع در دوره های روانشناسی در کانادا را ارائه می دهد. که شامل رشته هایی از قبیل روانشناسی توسعه و اجتماعی، علوم عصبی رفتاری و شناختی ، تاریخ و تئوری ، آمار و روش های کمی می شود. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این امکان را دارند که برای لیسانس هنر یا لیسانس علوم روانشناسی کار کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه یورک
رتبه: ‎148
دانشگاه یورک (به انگلیسی: York University) دانشگاه مطالعاتی سراسری واقع در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این دانشگاه سومین دانشگاه بزرگ کانادا، دومین مدرسه آموزش عالی بزرگ در انتاریو و پیشتاز در رشته‌های گوناگون دانشگاهی در کانادا است. یورک تقریباً ۵۱٬۰۰۰ دانشجو، ۷٬۰۰۰ کارمند و ۲۰۰٬۰۰۰ دانش‌آموخته در سراسر گیتی دارد. این دانشگاه دارای یازده دانشکده شامل دانشکده علوم مقدماتی و مطالعات پایه، دانشکده علوم و مهندسی، مدرسه عالی بازرگانی شولیک، دانشکده گلندن، دانشکده تربیت معلم، دانشکده هنر، دانشکده طراحی یورک/دانشکده شریدان، دانشکده بهداشت، دانشکده مطالعات محیط زیست و ۲۴ مرکز تحقیقاتی است. دانشگاه یورک همواره افتخار مشارکت در برنامه‌های فضای کانادا را داشته‌است. دانشکده علوم و مهندسی یورک اولین دانشکده تحقیقاتی کانادایی است که در اکتشافات مریخ مشارکت دارد و طراحی بخشی از ابزار تحقیقات فضایی و برنامه‌های جاری ناسا را بعهده دارد. مدرسه عالی حقوق و مدرسه عالی بازرگانی پیوسته در مقام بهترین مراکز تحصیلی کانادا قرار داشته‌اند.
رشته تحصیلی:
رشته روان شناسی
بنابر تعریف انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه علمی بر روی ذهن و رفتار می باشد. روانشناسی یه رشته چند وجهی بوده و دارای گرایشات زیادی از جمله پرورش انسان، ورزش، سلامت، بالینی، رفتار اجتماعی و فرایندهای روانی می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انتاریو
موضوع دوره: روانشناسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 29,495 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: January 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 83
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15