۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کانکوردیا کانادا در رشته تاریخ هنر

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

کارشناسی ارشد تاریخ هنر دانشجویان را آموزش می دهد تا درباره فرهنگ بصری و مادی بیاموزید. مطالعه در مورد موزه های مونترال (موزه هنرهای زیبای مونترال ، موزه هنرهای معاصر) موسسات فرهنگی (موزه مک کورد) و فضاهای هنری پیشرفته (لارسنال ، مرکز فی) فرصت های بی شماری برای پرورش تمرکز تحقیقاتی منحصر به فرد ارائه می دهند.  فعالیت های فوق برنامه دانشجویان را قادر می سازد نمونه کارهای خود را از بررسی نمایشگاه ، مقالات ژورنالی و پروژه های سرپرستی ایجاد کنند. 

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کانکوردیا
رتبه: ‎801–900
دانشگاه کانکوردیا یکی از دو دانشگاه عمومی جامع انگلیسی زبان در کانادا مونترال در استان کبک می باشد.این دانشگاه دارای دو پردیس به فاصله ۷ کیلومتر از هم می باشد.این دانشگاه از چهار دانشکده (هنر و علوم، هنرهای زیبا، مدرسه مهندسی و علوم کامپیوتر جینا کودی، و مدرسه کسب و کار جان مولسون)، دانشکده مطالعات تکمیلی و مرکز ادامه تحصیل تشکیل شده است.46000 دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.دانشگاه کنکوردیا، با چهار دانشکده و یک مدرسه، در 300 رشته در مقطع کارشناسی و در 200 رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد.
رشته تحصیلی:
تاریخ هنر مطالعه اشیا،زیبایی شناختی و ..است.تاریخ هنر شامل مطالعه ی اشیا ساخته شده توسط فرهنگ های مختلف در سراسر جهان و در طول تاریخ است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کبک
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,350 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 45