۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه وسترن کانادا در رشته مدیریت

برنامه کارشناسی ارشد 16 ماهه  به طور خاص برای فارغ التحصیلان پردرآمد دانشگاهی که آماده استفاده از تحصیلات و تجربیات خود برای تبدیل شدن به رهبران تجارت جهانی هستند ، طراحی شده است. کارشناسی ارشد یک برنامه کارشناسی ارشد ورود مستقیم است که چهار زمینه تحقیق با محوریت مدیریت بین المللی (با یا بدون CEMS MIM) ، تجزیه و تحلیل تجارت و مدیریت دیجیتال را ارائه می دهد. این زمینه ها براساس مباحث موردی در کلاس و تجربیات دنیای واقعی ، از جمله استقرار تضمین شده در شرکت های کانادایی (تجزیه و تحلیل تجارت و مدیریت دیجیتال) و بین المللی (حوزه تجارت بین المللی) است.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
طول دوره: 18 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 17,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: December 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 24, 2021
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز:
حداقل نمره آیلتس: 7