۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در چین

پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس در دانشگاه Xi'an Jiaotong-Liverpool University کشور چین برای رشته علوم کامپیوتر

با تحصیل در رشته علوم کامپیوتر دانشگاه شیان، شما به خوبی با اصول مهندسی برق و الکترونیک و همچنین کامپیوتر آشنا میشوید و علم دقیق و ظریف ساخت  سخت افزار و نام افزار را می آموزید.

کشور: چین
دانشگاه:
رتبه: ‎250
دانشگاه شیان جیاوتونگ (مختصر XJTU) یک دانشگاه با نقاط قوت مهندسی ، فناوری ، مدیریت و علوم زندگی واقع در شیان ، شانشی ، چین است. این دانشگاه یک دانشگاه آموزش و پرورش چیندرجه یک است. مدرسه XJTU شامل یک دانشگاه تحقیقاتی جامع است که دوره هایی را در 9 حوزه ارائه می دهد: علوم ، مهندسی ، پزشکی ، اقتصاد ، مدیریت ، هنر ، حقوق ، فلسفه و آموزش. این دانشگاه دارای 5 آزمایشگاه اصلی کلید ملی ، چهار آزمایشگاه ویژه ملی و دو مرکز تحقیقات مهندسی ملی است. هشت بیمارستان آموزشی وابسته XJTU شامل دو رتبه در 100 کشور برتر چین است. این دانشگاه قطب اتحاد دانشگاهی جاده ابریشم ، یک اتحاد بین المللی دانشگاهی است که زیر چتر یک کمربند ، یک راه ابتکار جمهوری خلق چین با هدف ایجاد همکاری های آموزشی و سوخت رسانی به رشد اقتصادی در کشورهایی در امتداد جاده ابریشم اقتصادی است. 30،000 بدنه دانشجویی قوی XJTU ، از جمله 15000 دانشجوی کارشناسی ارشد ، می تواند 84 رشته کارشناسی ، 200 رشته کارشناسی ارشد و 115 رشته دکتری را دنبال کند. از میان اینها ، هشت مورد توسط دولت چین به عنوان رشته های کلیدی درجه اول تعیین شده اند. دانشجویان بین المللی: در حال حاضر بیش از 400 دانشجوی خارجی از سراسر جهان عمدتاً از پاکستان ، مالزی ، روسیه ، بنگلادش ، نپال ، کشورهای آسه آن ، کشورهای حوزه خلیج فارس ، کشورهای آسیای میانه ، استرالیا ، نیوزیلند و کشورهای اروپایی حضور دارند.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سوزهو
طول دوره: سه سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,081 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 62
حداقل نمره آیلتس: 5