۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در چین

پذیرش تحصیلی - فوق لیسانس-در دانشگاه Xi'an Jiao tong-Liverpool University در چین در رشته مدیریت

برنامه مدیریت کارشناسی ارشد در دانشگاه شیان جیاوتونگ-لیورپول برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی در هر رشته هستند ، دانش نظری و عملی گسترده ای در زمینه مدیریت به شما ارائه می دهد. این ماژول ها بسیاری از موضوعات مرتبط در چین و بین المللی را شامل می شود ، از جمله تجارت بین المللی ، استراتژی ، امور مالی ، رهبری ، بازاریابی و کارآفرینی. شما همچنین می توانید یک پروژه تحقیقاتی یا پایان نامه در مورد یک موضوع مرتبط با مدیریت مورد نظر خود را به اتمام برسانید.

کشور: چین
دانشگاه:
رتبه: ‎250
دانشگاه شیان جیاوتونگ (مختصر XJTU) یک دانشگاه با نقاط قوت مهندسی ، فناوری ، مدیریت و علوم زندگی واقع در شیان ، شانشی ، چین است. این دانشگاه یک دانشگاه آموزش و پرورش چیندرجه یک است. مدرسه XJTU شامل یک دانشگاه تحقیقاتی جامع است که دوره هایی را در 9 حوزه ارائه می دهد: علوم ، مهندسی ، پزشکی ، اقتصاد ، مدیریت ، هنر ، حقوق ، فلسفه و آموزش. این دانشگاه دارای 5 آزمایشگاه اصلی کلید ملی ، چهار آزمایشگاه ویژه ملی و دو مرکز تحقیقات مهندسی ملی است. هشت بیمارستان آموزشی وابسته XJTU شامل دو رتبه در 100 کشور برتر چین است. این دانشگاه قطب اتحاد دانشگاهی جاده ابریشم ، یک اتحاد بین المللی دانشگاهی است که زیر چتر یک کمربند ، یک راه ابتکار جمهوری خلق چین با هدف ایجاد همکاری های آموزشی و سوخت رسانی به رشد اقتصادی در کشورهایی در امتداد جاده ابریشم اقتصادی است. 30،000 بدنه دانشجویی قوی XJTU ، از جمله 15000 دانشجوی کارشناسی ارشد ، می تواند 84 رشته کارشناسی ، 200 رشته کارشناسی ارشد و 115 رشته دکتری را دنبال کند. از میان اینها ، هشت مورد توسط دولت چین به عنوان رشته های کلیدی درجه اول تعیین شده اند. دانشجویان بین المللی: در حال حاضر بیش از 400 دانشجوی خارجی از سراسر جهان عمدتاً از پاکستان ، مالزی ، روسیه ، بنگلادش ، نپال ، کشورهای آسه آن ، کشورهای حوزه خلیج فارس ، کشورهای آسیای میانه ، استرالیا ، نیوزیلند و کشورهای اروپایی حضور دارند.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: Suzhou
طول دوره: یکسال و نیم
مبلغ دقیق شهریه: 11,770 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 3
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120